nemam chut do zivota

Príspevok v téme: nemam chut do zivota
perla555

Mam 20 rokov,a mam priatela s ktorým chodim skoro rok,nikde ma nechce pustat,ale on vravi ze by ma pustil,ale nepustil nikde,su prazdniny a ja som uz skoro rok nebola medzi ludmi,on ma 1 alebo 2krat cez tyzden zoberie von a potom musim byt doma,kamaratky uz nemam ziadne,od vsetkych ma izoloval,ani jedna sa mu nepaci,cele tyzdne len doma placem,vobec nemam chut zit,uz ani ako keby som nezila :(...mam velke depresie...:(a neviem co mam robit...viem ze keby som niekde isla hned by mi dal koniec...ale on si chodi vsade:(

andrea88

presne to isté si myslím, čo rew!!!
bud si taká naivná a dúfaš, že sa zmení alebo si sprosto zamilovaná..
tiež nerozumiem tým babám, čo tu píšu také príspevky..to nemáte hrdosť abo čo??? ved život je krátky a byť s takými rôznymi manipulátormi, sedlákmi, do konca života?! to je na psychiatra.. ja osobne som rada, bo mám "čuch" na takých, tak sa im dokážem vyhnúť.. klop klop klop, aby som to nezakríkla.. resp. i keby som na takého natrafila, mám dosť sebavedomia a odvahy odísť.. zakým nemáš s ním deti, ani iné závazky, tak to je ľahšie.
pošli ho už do riti.. nie je jediný!!

rew

keby si niekde isla hned by ti dal koniec? tak chod.. alebo nechces mat do konca zivota ziadne kamaratky, len sediet doma a plakat? ked citam niektore temy tak si myslim ze tie baby si bud vymyslaju alebo su nejake pribrzdene. ako napr "neznasam povahu mojho frajera".. jediny sposob ako s tym nieco robit je zariadit aby uz nebol tvoj frajer... perla555 prosim neber to s tou pribrzdenostou osobne :), ja sa len neviem vzit do koze niektorych.. viem ake je to ked je vam zle s chlapom, len nechapem preco to neriesite. nikto na fore vam neporadi zazracnu vetu ktoru ked mu poviete, on sa ako sibnutim zazracneho prutika zmeni. porozpravajte sa spolu a normalne mu vysvetli s cim mas problem.. a ak nepochopi kasli nanho.. jasne ze vo vztahu sa treba navzajom prisposobovat, tolerovat a obetovat.. ale nie za kazdu cenu.. dospeleho cloveka neprevychovas.. a ked mas koli nemu depky teraz, myslis ze o 10 rokov to bude lepsie?

Dežo Vajda

Nebud precitlivela. Budete byvat v plechovej bude bez vody. Po svadbe ta bude bit, nadavat do kuriev a budes robit sluzku. Porodis 10 deti a potom najde inu. Myslim ze tento skvely zivot stoji za trochu odriekania. Haha

slobodnaa

preboha! Normálne ho pošli do... je to manipulátor. Ženy sa už spamätajte, to vám je fakt jedno čo to je, len nech je to chlap?!?