operacia..... budem nahy ?

delphia

robi sa v lokalke, krv ty neuvidis ani zdaleka. stychy ti budu vyberat. a prestan hystercit. tento operacny vykon je bezny na plastickach, takze absolutne nik nema zaujem ocumovat tvoju araňu :))

ana_bella

JA si to neviem ani predtavit s lokalkou pretoze uz ked vidim krv odpadavam. ani znamienko som si odmietla dat vybrat lebo sa proste bojim:( a este tam mi to cele rozrezat no boze. robili to niekomu? inak myslite ze tie stichy mi budu potom vyberat ked mi to zasiju? to bude tiez inak trapne..a budem tam mat velku jazvu?

ana_bella

V lokalke naozaj? preboha to nezladnem:( Ja som si to mala uz aj minuly rok dat, prisla som na tu kliniku dennej chirurgie v Sliaci pretoze som bola 3 dni pred odchodom na rok za ocean. A teraz zase. Hanka ja by som si to chcela tam v tom sliaci len preto lebo nechcem aby ma v mojom meste (zilinsky kraj) vsetci poznali. Proste mam znamych v nemocnici a je mi to trapne. Napisem mesto mailom ak chces:)

ana_bella

inak myslite ze ak budem v naarkoze bude to na tej koze, alebo normalny stol a oni mi potom ked zaspim rozkrocia nohy?

ana_bella

ano baby ale nie z takych tych estetickych dovodov, ale mam problem. Vo vnutri jedneho pysku mi narastla taka hrcka po tom ako som bojovala s ppp. 3 roky som to tajila a teraz som sa konecne odhodlala na operaciu...ale strasne sa bojim tej bolesti a narkozy a vsetkeho. ja nemozcnicne prostredie neznasam.