operacia..... budem nahy ?

ana_bella

keko neboj je to iba noha, mna idu operovat tam dole lepise povedane plasticka operacia pyskov cize mam iste ze budem naha, este aj s rozkrocenymi nohami a budu mi tam hladiet vsetci doktori. To by mi nevadilo az tak, ale vadia mi sestricky. Strasne sa toho bojim, este som nikdy nebola v nemocnici ani na ziadnej operacii. nahu ma videlo uz kopu doktorov a to mam 16. myslite ze si mozem nechat podzprsenku ked ma budu operovat len tam dole?

ana_bella

keko neboj je to iba noha, mna idu operovat tam dole lepise povedane plasticka operacia pyskov cize mam iste ze budem naha, este aj s rozkrocenymi nohami a budu mi tam hladiet vsetci doktori. To by mi nevadilo az tak, ale vadia mi sestricky. Strasne sa toho bojim, este som nikdy nebola v nemocnici ani na ziadnej operacii. nahu ma videlo uz kopu doktorov a to mam 16. myslite ze si mozem nechat podzprsenku ked ma budu operovat len tam dole?

jajkafr

inierka
môže byť, že nemali klimatizáciu
viem že diazepam je liek na ukľudnenie ale tým že ukľudní by mal navodiť aj spánok, ale nie u každého to funguje :) poznám ľudí, ktorý ked užijú diazepam spia celý deň :)

jajkafr

zuzic
neviem od čoho to záleží na každý organizmus pôsobí narkóza inač... napr. ja po narkóze nemôžem vôbec spať... ja nespím ani večer keď mi dajú Diazepam čo je tabletka na spanie ja sa po nej preberiem a nespím... naposledy som bola unavená pospávala som a sestrička prišla že tu máte tabletku na spanie vzala som ju a prebrala som sa akokeby som vypila kávu... a po narkóze po prvej operácii som sa prebrala a už som nezaspala nedalo sa mi aj keď som sa snažila aspoň trošku pospať, ale nemohla som zaspať a po druhej tak isto tam ma navyše ešte prebral aj astmatický záchvat a to som už nespala vôbec ani v noci som nemohla ...
inierka
keď som bola operovaná neregistrovala som veľmi teplotu na sále ale keď som tam vošla bolo mi teplo a to som mala oblečenú len tú košielku (andela) ale keď som na sále praxovala tak mi tam bolo neskutočne horúco a to som mala oblečenú uniformu s krátkym rukávom lebo som bola ako pomocný personál na očnej sále takže som si nemusela obliekať ten plášť čo lekári...

inierka

jajkafr na sale je horuco? Ja som zazila na sale len chlad ako v pitevni... Dava to logiku, aby tam bolo skor chladnejsie ako teplejsie. Mala som oblecene dve nemocnicne kosele, jednu normalne a druhu smerom na hrud, takze som bola v podstate komplet zaodeta, netrcal mi zadok. Ibaze ja som nebola operovana na Slovensku, pristup bol omnoho ludskejsi. Pred operaciou mi este aj nohy zakryli vyhrievanou dekou, aby mi nebola zima v tej koseli.

zuzic

jajkafr ja som sa nevladala hybat ani hovorit este dlho ani na izbe az po par hodinach...to podla coho zavisi? od davky narkozy?

zuzic

:DD ja som mala stresy jak hovado lebo na operacku ma viezol taky mlady sanitar tak som sa bala ze pride on:D nastastie ze prisla ta sestricka:D