operacia..... budem nahy ?

delphia

budes mat obleceny plast. a ze preco nie svoje oblecenie? hadam je to logicke, ze len tak v civile sa na operacne saly nechodi- prevencia infekcie. to by potom aj personal mohol byt v rifliach a tricku, nemyslis?

sisaaaaa myslis ze cez tricko sa da odstranovat znamienko na chrbte? asi tazko... takze minimalne tricko si vyzliect musis

lost

Map

A a to mu budu masirovat pepika namiesto hrude pri tych problemoch? Alebo mu davat el.soky? :D
Tricko pochopim, ale spodne pradlo ?

Bol by som zvedavy na teplotu v tej izbe, neprechladne ten clovek? Pocul som od viacej ludi ze sa necakane prebrali (ale nevedeli sa hybat, ale boli pri vedomi - videli, poculi) a boli uplne nahy.

Map

Pri kazdej operacii je clovek nahy, predchadza sa tym nepredvidanym komplikaciam ako napriklad zlyhanie srdca, kolaps a pod. Tak si predstav, ze niekto pocas operacie skolabuje, treba mu poskytnut prvu pomoc a zdravotnici by toho cloveka mali este aj vyzliekat...to by bola strata casu, ked rozhoduju sekundy. A neboj sa, budes prikryty.

profi

keko :) chlapce neboj keby nas mali zaujimat ako ceky pise pipiky to by bolo ......:) sveta zit
nebudu ta obzerat neboj dostanes taky "znackovy" mundur do ktoreho ta zaodeju a basta (pozor trci z neho zadok)

Muler

Už nebudem nahý
Drahé slečny drahé ženy
Od teraz až navždy
zostávam oblečený
Neverím že mi pomôžu
som nahý až na kožu