neustále odmietaná

Príspevok v téme: neustále odmietaná
A-

Môj problém spočíva v tom, že ľudia ma neustále odmietajú a neviem si vysvetliť prečo. Keď potrebujem pomôcť, porozprávať sa, len tak s niekým ísť vonku, tak stále sa mi otočia chrbtom. Ale keď potrebujú niečo odo mňa, tak v pohode pomôžem, veľa ľudí sa už tak na mňa spoliehalo a aj sa spolieha. Obracajú sa na mňa s čímkoľvek. Potom poďakujú, ale keď chcem niečo ja, už ma nepoznajú. Prečo?

mnamka257

Su to zrejme sebci, alebo mozno ziadas pomoc v oblasti, v ktorej ti nevedia pomoct, alebo ich tvoje problemy uz nebyvi pocuvat, lebo sa stale na nieco stazujes, alebo stale hovoris iba o tom istom probleme. A tak ked ta nabuduce poziadaju o pomoc zachovaj sa podobne ako oni a ked sa opytaju, preco si tak zareagovala, vysvetli im to. Velmi dobre rady ohladne vztahov a uspechu medzi ludmi najdes aj na tomto slovenskom blogu: www.girls-life-br.blogspot.com

BJ

Ja to vidim tak, ze vsetko, co sa deje v zivote, si pritahuje psychika. Aj to, ako sa k Vam chovaju ludia. Ale je to dost zlozite pochopit. Treba sa snazit, spoznavat sameho seba, az kym to clovek nepochopi. A hlavne - neotupovat si mysel alkoholom, drogami, televizorom, naopak zbystrovat si ju zdravou zivotospravou, dobrym spankom, a relaxom v prirode a na cerstvom vzduchu. Cigarety snad ani nemusim spominat. Ono to tak funguje, ze ked ma clovek tuzbu na sebe nieco zlepsit, musi pre to nieco urobit... akoby vesmiru dokazal... ano, tu som. Tu som ja, cloviecik a strasne tuzim po zlepseni... a som ochotny nieco pre to urobit. Pozri... uz som to urobil. Pomozes? A vesmir pomoze.

kvetus

moj problem je vtom ze som ustavicne odkopnuta od svojho priatela sktorym som uz jednej domacnosti 9 rokov pree nic za nic sa somnov prestane neviem co si stym uz mam pocat druha zena by vtom nemohla byt lebo ma velky problem zo sexom a to my vyhazuje na oci ze neni dobry v posteli co mam robit

anjelik9

lebo nie sú skutoční kamaráti sú proste povrchní vždy hrajú tak aby mali z toho oni najviac a ten druhý ich nezaujíma...snaž sa spoznavat nových ludi a možno medyi nimi sa najde niekto kto nebude len brat ale aj davat a potom si uvedomis že hento skutoční kamaráti neboli

milli11

Jajka ma pravdu a plati to nielen v pomahani. Napriklad ja som ta, co ked moze, stale pomoze. A ked odmietnem, aj to malokedy, pomoct, hned sa o tom hovori intenzivne aj niekolko mesiacov, ze myslim len na seba, ze som neochotna. Naproti tomu jedna moja sesternica pomoze mozno raz za cas. Aj to po velmi velkom presviedcani. Na nu vsak nikto nikdy nenadava, ked nechce pomoct.

jajka001_

lebo sa s tebou bavia len tí, čo ťa využívajú
v praxi pomahanie inym funguje tak, ze cim viac pomahas, tym menej si to vazia a beru to ako samozrejmost
keby si nikomu nepomahala a raz niekomu pomozes aj ked na dlhe prehovaranie tak o tom by sa este dllllho rozpravalo :)

nathália09

treba sa vedieť s ludmi aj rozprávať-nechcem nikoho uraziť.Ked pomáhaš,aj niečo milé povedať,či pochváliť-niečo povedať aj s humorom,usmiať sa,či zapojiť sa do rozhovoru.

lololo

ach ako ti rozumiem,ja som tiež dobrá iba ak treba poradit,pomoct. ešteže moje deti nie sú také...týka sa to okolia,či už kolegyn z práce alebo ostetných príbuzných