Tehotna s kondomom?

Príspevok v téme: Tehotna s kondomom?
misheliiik

Ahojte chcem sa opytat.. Mala som s priatelom pohl.styk vcera dva krat obidva krat s kondomom,neviem o tom ze by sa nejak poskodil,teda nevyzeralo to tak dufam ze to tak nie je.Mozem byt tehotna aj ked sme to robili s kondomom?Pretoze pocula som uz aj take pripady a mam z toho hrozne stresy,pretoze menstruacia mi vo stvrtok skoncila a kym si pockam na dalsiu tak sa asi zblaznim.Dakujem za rady

natusa42

nazov zaklincoval :D
ale uplne presne chapem,preco sa takto stresujes,inak ale poznam to no ..mat taketo stresy a prakticky pre nič ...
ale ked mas proste stres potom,a bojis sa tak hrozne tehotenstva,tak nemaj sex s nim:)to je lahke,alebno si daj ATK a este aj kondom a uz potom naozaj nemozes otehotniet :D:D:D dvojaka zachrana :D

ale chapem ta dokonale,neboj ...

ak kondom nepraskol ..a tvoj chalan je skuseny..tak sa nicoho neboj ..kondomy nepretekaju,resp nemali by :) zbytocne stresuješ ..ale ak nieco vytieklo do teba,tak by si si mohla zajst po tabletku PO,aby si nemala stresy ziadne :) a bude po probleme..

ale to chces takto stresovat po kazdom sexe ?

Taska

Som tak prezeral, čo je tu nového dnes a tento nadpis som prečítal, ako "tehotná z koňom" :)

Ja viem, príspevok od veci, ale musel som, rehním sa tu :D

lorinnes

ježiš maria...to by si musela byt nejaka bohyňa plodnosti. Jasneže niesi tehotná. Viem to na 99%. Ani si nemala plodne dni určite. No stress prosim ťa :) Ja sama inak riskujem a ešte sa nič nestalo.
Ale aj tak mi nejde do hlavy prečo to niekto robí ked sa takto velmi bojí. To si aj dokážeš normálne užiť ten sex??

M 25

test si si robila?? alebo u gynekologa si bola??
tu ti len ťažko povieme, či si v tom, či nie si ..
ale áno, ked sa stresuješ, menštruáciu si oddaluješ a aj tým vysadením to môže byť ..

nisinka24

ja mam zasa taky problemik, ze som brala 4 roky antiku, v marci som vysadila, menzes som dostavala pravidelne, max s omeskanim 2 dni, a robime to s priatelom s kondomom, no menzes mi meska uz vyse tyzdna a ja si uz obhrýzam nechty ze co s tým...! moze to byt aj zo stresu? alebo z toho ze sa mi cca po pol roku od vysadenia zacina nepravidelny menzes? co myslite, ak niekto poradi budem happy