do nášho vzťahu sa mieša 3. osoba

Príspevok v téme: do nášho vzťahu sa mieša 3. osoba
beky005

mám problém.som s priateľom už vyše roka a pol, a za celý ten čas nám nedá pokoj jedno dievča. moja bývalá "kamarátka". mne tvrdí, že aká je šťastná že sme sa s ním dali konečne dokopy a také bludy. a za mojim chrbtom o mne šíri klamstvá. zašla dokonca tak ďaleko,že špiní moje meno pred mojimi blízkymi, priateľom a dokonca písala aj jeho sestre. a potom vypisuje môjmu priateľovi, že sa s ním musí rozprávať, a že: prosím napíš mi a tak...on ju ignoruje. ako je mi jedno čo si ona myslí o mne, ale bojím sa, že sa jej raz jej snaha vydarí a poštve nás dvoch proti sebe. už to trvá príliš dlho a už to nezvládam. poraďte ako by ste sa zachovali...ďakujem

Gregory House

Niektore deti by trebalo utopit.
Mas na nu nieco? Nieco pikantne?? A ked nie, tak si daco vymysli, urcite nebudes daleko od pravdy, a ked aj nie, tak je to jedno, vsatci klamú!! :)

sweetlady

Kolko mas rokov?Riesit uplne hluposti,a ak Vam vztah nefunguje rok a pol naco ste spolu,len aby si niekoho mala?

beky005

a teda este...on ju neberie ako nebezpecenstvo pre nas tak ako ja. aj on sa s nou predtym kamaratil, a neciti voci nej teraz nenavist ako ja, on ju proste ignoruje. on mi len povie, ze jej na cas preskocilo. dava tomu ovela mensiu dolezitost ako to v skutocnosti ma...ale mna to uz vazne strasne serie. ziadna pica nebude tahat moje meno po bahne

beky005

lenze to uz trva tak dlho :(((...bojim sa ze ho v konecnom dosledku s tymi svojimi lžami presvedci...totiz ona je majsterka v pretvarke a manipulacii s citmi inych...proste ona zo seba urobi tu najvacsiu trpitelku, mucenicku a neviem co...napise mu hovadiny aby ju lutoval...ja som ju uz davno prekukla...