V dome vraj strasi stara zena

Príspevok v téme: V dome vraj strasi stara zena
keko37

dnes v noci sa vraciam domov , idem cez ulicku kde byva kamarat cas cca 2:00... a vidim ze vsade maju zazate svetlo !!!! nedalo mi ! zastal som na aute isiel ku im domu.... ze co stalo ci deje.... a pocujem velky plac... tak som im zazvonil otvoril otec (kamarat) ja mu nepotrebujete pomoc ? vidim svetlo , plac.... on pod dnu prosim.... idem dnu ma 8 dceru.... ta tvrdi ze videla staru zenu v kroji ako pri nej stoji a robi jej zle... a ze potom presla cez stenu.... a dnes sa dozvedeli ze v tom dome ktory ma uz cca 80 rokov jeto trosku opraveny... robia co mozu... tak v tom dome vraj cez 2 svetovu vojnu zabili celu rodinu ... a pochovali na dvore , tela vraj vykopali pred 5 rokmi ked dom opravoval predosli majitel , dom tiez prdal, aj kamarat ho kupil pod cenu.... a teraz sa ho chcu aj oni zbavit..... co vy na to ???

Gregory House

Vsetko ok, viem, ze su mimozemstania a tak, ale paci sa mi ako argumentujete: "...videl som na Specre".. :)

adusik78

mne sa tiez nieco podobne stalo
raz som sa vracala cez zimu vecer zo skoly, ale nesiel mi autobus tak som sa vracala, bola uz tma, babka mi prisla na proti ale boli sme uz kusok od domu, snezilo tak som si dala okolo ust sal a ciapku
zrazu za potokom som videla susedu cela v bielom
na druhy den mi babka povedala ze nam zomrela suseda, este som utrusila poznamku ze sa a ni necudujem ked v takej zime stala v kosielke vonku
babka mi povedala ze ona nic nevidela a ze ta suseda uz lezala asi rok

jajkafr

dhasenka
vesmír je veľký naša zem a planéty o ktorých vieme je len jedna galaxia okrem nej existujú určite aj iné galaxie a v každej galaxii nejaký život, ale my nie sme na tom ešte tak aby sme to dokázali preskúmať...

dhasenka

kazdy pocul na o nebesiach :D :D kedze pedofili sorry knazi cirkev to tak podala a cirkev neuznava mimo pozemsky zivot. neuznavaju nic nic len to svoje nebo nebo je hlupost ktore tlacia do hlavy uz roky , tak tiez cirkev neuznava ako som pisala UFO teda mimozemstanov a dam ruku do ohna ze niekde este je zivot

maja.

NEBO :))) to su stare krestanske hlasky aj jezisek , panenka maria ano kazdy je na nebicku :))))) urcite nieco je ale ako napisal keko mimo planety ja som to zase videla na spektrume

levanderka

ja nevravim o ziadnom oblaciku. nebo oznacujem ako nejaky priestor, kde su duse. zas nebo je ovela viac uznavane ako nejake planety.ja som o ziadnych planetach nikdy nepocula.ale o nebe ano, ale nie z cirkevneho hladiska ale ako nejaky priestor kde su duse. ale to sa tu mozme hadat, uvidime, ked zomrieme :D

jajkafr

keko
každý verí v niečo iné... či je to nebo, planéty, alebo neviem čo, proste duše niekam odchádzajú... kamoška si raz vyvolala ducha svojho dedka vravela, že nikdy v živote to už nespraví :) a tiež sa od neho podozvedala kadečo zaujímavé :)

keko37

levanderka

do neba ? :))) zase never co hovoria knazi :))) ja som sledoval jeden program na discovery channel kde skumali ludi ktori umierali vsade zachytili ducha, podla nich kazdy duch odchadza na inu planetu , ktorych je mnoho a vela je neobjavenych urcite nie co je po smrti ale jezisko na oblaciku a dusicky na oblaciku neviem noooo :)))