Mám priateľa a aj tak som sama

Príspevok v téme: Mám priateľa a aj tak som sama
xxxxx7

Ahojte. Veľmi ma trápi jedna vec. Mám asi mesiac priateľa. Mám ho rada a aj on tvrdí, že má rád mňa. Problém je v tom, že ja by som s ním chcela tráviť viac času. Bývam dosť ďaleko od domova, takže som tu vlastne sama, okrem kolegov z práce nepoznám nikoho. Takže sa dosť nudím, kým môj priateľ stále niekam chodí, na diskotéky, na koncerty, do baru, niečo vybavovať, s priateľmi...Ja na diskotéky a bary vôbec nie som. Proste stále niečo má a až potom, keď mu zvýši čas, tak sa venuje mne. Aj to takým spôsobom, že príde ku mne, niečo uvaríme, pozrieme telku a prespí u mňa. Aj dnes mal prísť o tretej, je už šesť a ešte stále neprišiel. Je to normálne, že on nemá potrebu tráviť so mnou viac času alebo všetkému ostatnému venuje viac času ako mne? Asi nie, však?

xxxxx7

bgfgfggjfj,
no vieš, pred maminou by som mu prednosť nedala, len tieto dva dni som chcela vyčleniť nám, lebo mamina je chorá dva mesiace, ja pracujem a bývam 250 km od domova, pracujem sedem dní v týždni, ranné, poobedné a nočné smeny, potom mám dva dni voľno, aj to po nočnej jeden deň idem domov, prídem k rodičom o jednej a na druhý deň idem naspäť a takto som fungovala dva mesiace vkuse, takže už som bola riadne vyčerpaná. Ale keby bolo treba, kvôli mamine zanechám aj prácu, aj byt, aj jeho a idem domov, ona je pre mňa najdôležitejší človek...

xxxxx7

bgfgfggjfj,
ináč aj mne to už napadlo, že sa začnem správať takisto. Alebo tento týždeň mám celý nočné smeny, on ranné, takže vlastne môže prísť ku mne popoludní. Ale ja teda už nenavrhnem žiadny termín stretnutia na tento týždeň a som zvedavá, či ho napadne navrhnúť, že ma príde pozrieť (cez sms sme v kontakte každý deň), ale ja sa nikomu nebudem doprosovať. Nikdy som to nerobila a ani nebudem. Aj jemu som to už povedala. Aj keď jemu to vôbec tak nepripadá. A vlastne občas akoby ani nechápal, čo ma na tom rozčuľuje, že veď sme spolu dosť často. Je pravda,že niekedy príde už o tretej a sme spolu až do rána kým nejdeme do práce a je to tak aj dva dni za sebou, ale potom, keď sa rozlúčime, už ako keby na mňa "zabudol". Teda napíše sms, ale aj tak...

bgfgfggjfj

ak by som ja robila v inom meste a moja mama by mala rakovinu, tak v žiadnom prípade by som chlapovi, ktorý ma len ťahá za nos, prednosť nedala a chovala by som sa tak, ako si skutočne zaslúži

xxxxx7

kajka01,
veď práve, aj ja som mu to dnes do telefónu povedala, že vie, že mám chorú mamu (a to bohužiaľ nemá nejakú chrípku, ale rakovinu) a že keby som mohla ísť domov, lebo najskôr sa teraz dostanem domov až o dva týždne, tak mi mal dať vedieť, že nepríde. Zariadila by som sa inak, ale ja som dala prednosť jemu, aby sme boli spolu a jemu zas do toho niečo prišlo. Tak som naštvaná hlavne na seba, že som nešla domov, keď sme sa už pred dvoma dňami dohodli, tak ja som taká férová, že som to nechcela rušiť a nakoniec on si nepríde.

bgfgfggjfj

ja by som sa na tvojom mieste začala správať tak isto, ako on k tebe.Čiže sa na niečom dohodnete, ale ty mu až o 1 hodinu, príp. 2 neskôr dáš vedieť, že ti do toho niečo prišlo alebo si musela náhle odcestovať k rodičom, možno sa chlapec potom zbadá a ak nie, tak nech ide do riti aj s jeho chovaním

kajka01

ja by som sa s nim ani nebavila keby mi robil taketo veci, ze sa dohodneme a on si nepride a ani neda vediet....toto by som ja osobne netolerovala...
jednoducho sa mi to zda nefer...raz ked sa dohodnem s niekym na niecom snazim sa to splnit alebo sa normalne ozvem..a nie na druhy den s kopcom vyhovoriek

xxxxx7

bgfgfggjfj,
veď práve, že sa chlapi meniť nedajú. Aj keď on mi povedal,že on ma má rád takú aká som, že sa nemusím vôbec meniť. Takže asi ani ja od neho nemôžem očakávať zmenu, keďže on ju neočakáva odo mňa. Ja viem, že je potrebná tolerancia, ale zas nechcem byť taká tolerantná, že "zožeriem" všetko čo mi povie. Neviem, možno ma má rád, ale pripadá mi to zvláštne. Napr. predvčerom mi hovorí, že možno príde ku mne. Ja že ak chce, tak môže, ak nie, nevadí. Popoludní mi píše, že príde až okolo deviatej, lebo išiel s kamošom a kamošovým autom do PN meniť výfuk, že on tam pozná nejakého chalana v autoservise, ktorý to tomu kamošovi spraví lacnejšie. To by bolo v poriadku, ale neviem, či sú autoservisy otvorené tak dlho?! Určite nie. A okrem toho asi aj chalanovi v autoservise, s ktorým sa pozná, je treba povedať dopredu, že či má čas mu to spraviť. Samozrejme nakoniec neprišiel a ozval sa ráno, že šiel spať až po polnoci, lebo do 22hej robil ten výfuk, kým prišil domov a osprchoval sa, tak už bola polnoc. Hlavne, že náhodou som v správach začula, že pri PN bol nejaký festival či čo. Tak ma hneď napadlo, že či nebol tam a hovorí mi tu o kamošovi a jeho aute...

bgfgfggjfj

o sexe som nepísala, len je možno rád, ked ťa može pobozkat, ale nie je dobre, že nemá na teba čas a vždy má niečo dôležitejšie, možno sa zmení, ale chlapi sa meniť nedajú a to je ten problém