Svrbenie noh po holeni

anicka

ja mam s tymto strasne problemz, odchlpujem sa os 14 rokov lebo je to so mnou zle a za tych 12 rokov to je dost problem,chlpz mi zarastali dfo koze a sposobovali zapaly, holenioe to bole hroza folikulitida ja hrom svrbenie, stipanie, zarastanie, krv a kozna lekarka povedala ze kto raz folikulitidu ma ten sa jej nezbavi a koza si na holenie nezvykne ale nastastie som nasla sposob kupila som si elektricky holiaci strojcek, dobijatelny na suche aj mokre holenie a je to raj, absolutne ziadne problemy, nohy uplne hladucke bez vyrazok a zarastania, jedina nevyhoda ze teda to terba fakt kazdy den aspon v mojom hrozivom :) pripade.ale za ten pokoj to stoji. no a vytrhavanioe absolvujem len pred dovolenkou a vtedy pouzijem krem proti zarastaniu chlpkov iked to az tak nepomaha ale trochu hej. takze holenie strojcek napr braun, philips, remington...

janka

mna tiez svrbievali nozky po oholeni, no v mojom pripade bola na pricine sucha koza. mozno je to aj tvoj pripad. po oholeni si nozicky vzdy poriadne nakremuj hydratacnym telovym mliekom-mne to velmi pomaha. ked ti to nepomoze, ostava asi len kozny