velka hadka s mamou

Príspevok v téme: velka hadka s mamou
amixel

dneska som sa pohadala s mamou kvoli otmu ze mi vyhodila moj najoblubenejsi plagat..nie nie som male dieta ktore si da na stenu kazdu hovadinu ale tento plagat bol moj najoblubenejsi od mojej kamaratky a ona mi ho len tak roztrhla..strasne ma to nastvalo a vybuchla som aj ked som nemala ale taketo veci ma velmi hnevaju..ako jej to mam vysvetlit aby to nerobila?uz sa to stalo viacej krat..ja za to nemozem ze jej sa to nepaci ani nevie aka je to hudba vravi ze to su satanisti ale pritom je to len coldplay..toto nemozem zniest :( je mi s toho doplacu

jajka001_

si v prave , preco ti to roztrhla, su to tvoje veci, to nemala, nie div ze ta to vytocilo. ale nebud na nu tvrda :) odpust jej

amixel

no hej tak aj spraviim..diki za rady dufam ze sa viac taketo nestane bo to fakt bolo hrozne dost som vybuchla je mi to luto teraz najma preto ze ma mama vobec nechape a nevie si priznat ze aj ona taka bola..to ma stve najviac :(

amixel

lost: mam len 16 a 3 roky strednej pred sebou cize min. 3 roky to musim vydrzat..teism sa ked uz pojdem na vysku konecne budem si moct polepit celu izbu..

rybizla

tak to je asi fakt najúčinnejšia rada,nájsť si vlastné bývanie a nebudú žiadne hádky ako si čo spravíš tak si aj nájdeš.ale to zasa neni len tak,odstahovať sa,ked je všetko také drahé.ale držím ti palce a nevzdávaj sa.

amixel

je to coldplay..krasna skupina ktora nemam NIC spolocne so satanizmom..na stene som mala spolu 4 plagaty teraz uz len 3 a par po skrinach..a boli to velke plagaty ktore by sa nezmestili do skrine..rozpravala som sa povedala ze nevedela ze to je pre mna take dolezite ale uz sme sa mnohokrat pre taketo veci pohadali..aj otec jej uz dohovaral..bojim sa ze ked teraz v lete odiidem prec ze mi da aj ostatne prec :/

zuzic

skus jej to normalne povedat...a sice moja mama mi spravila tiez to iste len nie s plagatom ale s niecim inym...povedala som jej to ze preco mi to robi..pripadala som si uzasne citova:D na moje pomery kedze moc neprejavujem city. a jej reakcia bola asi taka: pche, nebud trapna:D takze tak ked sa ti raz nezadari viackrat sa jej nepodlizuj:) na moju hudbu reaguje asi tak ze sa zacne vysmievat no co uz ignorujem ju...skus ju ignorovat pokial nepomoze jeden rozhovor...