Vás by to neurazilio?

Príspevok v téme: Vás by to neurazilio?
regyna

Boli sme dnes s priateľom na plavárni ( aj s jeho bratom a jeho ženou). Na striedačku sme chodili do bazéne - my, oni. Keď sme boli v bazéne my - ja som sedela na kraji bazéna, máčali si nohy a opaľovala sa. Priateľ si zatiaľ plával tam a ku mne. Mala som zatvorené oči a nevšimla som si, keď naposledy priplával ku mne, bol asi 2 metre odo mňa. Keď som otvorila oči, rozprával sa s nejakým chalanom. Moc som tomu nevenovala pozornosť, ani som ich nepočúvala, ale ku koncu konverzácie som počula, ako sa dotyčný pýta môjho priateľa: " A s kým si tu? S Petrom?" Peter je priateľov brat. A on mu odpovedal, že hej, potom sa rozlúčili a ten druhý odišiel. Pýtam sa, že kto to bol - že bratanec.
Teda ma to dosť zarazilo, že ma nepredstavil, ale hlavne to, že povedal, že je tu s bratom.
Ja som asi vzduch!
Malichernosť či dôvod na urazenie?

sudruh

Opalka, pise:

ale obcas viete riadne ranit...boze,ja by som chcela mat tu vasu mentalitu (to bez urazky) ze neurazat sa, lebo vy nechapete, takze sa ani nemozete urazit

Prepac, ale teraz som sa urazil!:-)

opalka

toto su este veci,ktore sa z vasho muzskeho prejavu daju zvladnut

ale obcas viete riadne ranit...boze,ja by som chcela mat tu vasu mentalitu (to bez urazky) ze neurazat sa, lebo vy nechapete, takze sa ani nemozete urazit

inak,musim uznat, ze mna sa parkrat dotklo, ked sme s priatelom niekoho stretli, dali sa do reci,clvoek stal pri nas a moj nas nepredstavil
ale minule jeden chalan vravi: ani si nas nepredstavil s tovjou priatelkou.... to ste mali vidiet ten pohlad mojho chlapa... trosku ponizeny, videl zaujem, cudzieho chlapa zoznamit sa so mnou

alebo,ked sme sa sem nastahovali, byvame v rodnom meste mojho frajera a niekto za nim prisiel,odbehol dole...a kvakal... a mna nechal doma cakat....kym sa nevykecal,toot som mu cato vyhodila na oci, ze proste, aj ja chcem pozznat jeho znamyhc, bud nech ich pozve k nam pokecat,alebo nech to vybavi rychlo,ale chapete, uprostred nasej debaty zazvonil niekto a moj odisiel na polhodinu prec

M74

opalka má pravdu, mužská komunikácia je niekde inde ako ženská a plno vecí považujeme za nepodstatné. Takže keď otázka znela na Petra, tak sa mu dostalo aj takej odpovede bez zbytočných rečí okolo.

opalka

.... ja si myslim, ze by ste nemali chodit na kupaliska :)

lost ma pravdu: polozil otazku s odpovedou zaroven, hoci si aj ja potrpim na to,aby ma chlap predstavoval, je ine,keby si bola v jeho blizkosti,ako takto, ...pochop, regina, chlapi su jeduchi, jednoduche, vety, jednoduche otazky, jednoduche odpovede

bud rada, ze sa uz aspon dorozumievaju slovami usporiadanymi do viet a nie pazvukmi

sudruh

Nie, neurazilo. Ale ak si v presvedceni, ze si to mala inak riesit, mala si ho na mieste utopit a odist s jeho bratrancom...:-)

lost

Ta otazka toho chalana bola zle polozena.

Zalezi ako vnima toho chalana, ak je to len "bezny - nepodstatny" vztah, tak je odpoved celkom OK by som povedal.. Respektive nemyslena vobec zle.

"A s kým si tu? S Petrom?"

Naco sa pytal "S Petrom?"
Mne osobne taketo otazky pripadaju mierne divne, pretoze sa snazi sam sebe odpovedat. I ked len mierne, pretoze su aj extremy ked "vediem" "dialog" s niekym, a hned po otazke treskne odpoved za mna vo forme otazky :D
Tak ja len prikivujem, alebo poviem ano ano/ nie nie.. pretoze nevydim dovod preco by som mal robit inak, respektive mi ten clovek lezie priliz do casu a tak sa ho chcem nenasilne zbavit :D

Sice mohol povedat "nie" alebo "ano aj" .. ale uz tu bolo celkom trefne spomenute ze niekto proste "nestoji za to" (aby sa predstavovali) :)

usiko

mno...ja tiexz nepredstavujem draheho, ani nic nerozvadzam, ka sa stretnem s niekym, o kom usudzujem, ze za to nestoji...a nic za tym nie je, iba to, ze je to zbytocne, lebo priatel sa nim asi uz aj tak nestretne, tak naco veci dramatizovat...a najma vtedy, ak chcem, aby dotycny len prehodil par slov a isiel si vlastnou vestou....

kajka01

podla mna sa to tu nejak dramatizuje zbytocne...mozno by ma to zaskocilo, ale ak inak s takymito vecami nema problem ani v tomto by som problem nevidela
asi sa za teba nehanbi ked chodis von s jeho bratom a rodinkou..jednoducho v tej rychlosti ked sa uz lucili ta nespomenul to je cele...

LauraLaPlant

trosku by ma to asi zarazilo, ale ja by som sa ho na to opytala, ze preco ma nepredstavil
zrejme na to mal dovod, preco to urobil tak, ako to urobil