Vás by to neurazilio?

Príspevok v téme: Vás by to neurazilio?
regyna

Boli sme dnes s priateľom na plavárni ( aj s jeho bratom a jeho ženou). Na striedačku sme chodili do bazéne - my, oni. Keď sme boli v bazéne my - ja som sedela na kraji bazéna, máčali si nohy a opaľovala sa. Priateľ si zatiaľ plával tam a ku mne. Mala som zatvorené oči a nevšimla som si, keď naposledy priplával ku mne, bol asi 2 metre odo mňa. Keď som otvorila oči, rozprával sa s nejakým chalanom. Moc som tomu nevenovala pozornosť, ani som ich nepočúvala, ale ku koncu konverzácie som počula, ako sa dotyčný pýta môjho priateľa: " A s kým si tu? S Petrom?" Peter je priateľov brat. A on mu odpovedal, že hej, potom sa rozlúčili a ten druhý odišiel. Pýtam sa, že kto to bol - že bratanec.
Teda ma to dosť zarazilo, že ma nepredstavil, ale hlavne to, že povedal, že je tu s bratom.
Ja som asi vzduch!
Malichernosť či dôvod na urazenie?

bodynka

ale ked sa spytal ze ci je s Petrom, tak on to len potvrdil. Mozno jeho bratranec sa chcel aj s nim rozpravat....

milli11

No... Spravne mal povedat som tu s priatelkou a bratom a jeho zenou. Ked teba nespomenul, su tu moznosti, ze:
1. Hanbi sa za teba, ze ta nechce predstavit. Toto by ma fakt urazilo.
2. Jeho kamos bali partnerky svojich kamosov a on sa bal, ze by balil aj teba.

vebe

Je to uplna malichernost a vobec to neries.To je jedine co si si zapamatala z toho kupania? A este jedno ponaucenie, ake by to bolo fajn, keby si nic z toho rozhovoru nepocula.

Zuzanama

Mna teda urcite nie, nerada sa zoznamujem s cudzimi ludmi namocenymi v bazene. Netrap sa, keby to bola ina situacia, idete ruka v ruke, tak by ta urcite predstavil. Nevyrabaj si zbytocne problemy, ked sa nic nedeje.