to si v zivote nikoho nenajdem?!

Príspevok v téme: to si v zivote nikoho nenajdem?!
jeanny

Mam 23, pomaly 24 a nikdy som nemala s nikym seriozny vztah. vyzera to tak ze zostanem sama :( mam pocit ze zaujem maju len starsi pani a ja chcem niekoho vekovo primeraneho. este sa mi nestalo ze by som stretla takeho, co je volny a chce nieco riesit. co je s chlapmi cca okolo 26? vseci maju vztahy? alebo nemaju zaujem o babu v mojom veku? uzivaju si? viem ze je to dnes trend,hlavne v ba, mlada baba a starsi (najlepsie zabezpeceny) ujko ale ja toto riesit naozaj nepotrebujem! skoro vsetky pary v okoli co poznam su spolu asi od 18. tak uz sa bojim ze som to proste presvihla :( tak by som bola rada keby sa vyjadrila najma muzska cast

cosima_

beskyd, už si trápny s tým, ako NEUSTÁLE kritizuješ a ohováraš bratislavčanky! Asi sa nejaka s tebou rozišla a nedokážeš sa s tým zmieriť, tak tu frfleš a urážaš. Si zakomplexovaný. Choď bývať do nejakého malého mestečka a nájdi si tam ženu, ktorá v živote na sebe nemala make-up a nevie, čo je to Aupark. A s tým usmievaním sa - to mám ísť po ulici a usmievať sa na chlapov alebo ako to myslíš ???

MuadDib

Ahoj, jeanny, možno by sme mohli spolu niečo poriešiť...

Ja zase chodievam do erotických klubov, je to veľmi fajn, chodím sa tam skvelo zabaviť... a aj sa tam zabavím...

Vieš, mal som kedysi aj jednu frajerku, ale tá to akosi nevedela pochopiť, tvárila sa, akoby išlo o nejaký zločin, a pritom išlo len o zábavu...

Neviem, mne sa to zdalo byť trápne, to je predsa každého osobná vec, aké má kto záujmy a mala by to aj ona tolerovať, no nie?!
Veď ja som jej tiež toleroval, že chodí do kostola...!

beskyd

jeanny, je uplne na smiech ked mi tu po mojom predoslom prispevku pises ako keby som ja niesol zodpovednost alebo spoluzodpovednost za to ake su tu v BA pipky:) a pravdupovediac, podla toho co tu vidim kolo seba nemam chut oslovovat nikoho, ale to je jedno. ty bud taka, aby si oslovila cielovu skupinu a chlapov, akych pri sebe pozadujes, to uz musis ty vediet sama najlepsie vo svojom veku co chces a co nie. len je strasna sranda ked chlapom vycitas povrchnost, podla tvojej logiky by som teda pri pohlade na umelu blavacku mrochtu co sa tvari jak keby jej zjedli obed, usmeje sa maximalne vtedy ked vidi nejaku zlavu v mangu a len sliedi kde by jej kto zasponzoroval nejake handry a somariny, mal vlastne slintat rozkosou kedze si vobec nemam vsimat povrch, prejav, vystupovanie:) tak sa teda verejne ospravedlnujem za svoju donebavolajucu povrchnost ale asi uz iny nebudem a z tychto typov a celej tej vasej konzumnej a malomestiackej mentality mi bude vzdy len na grcanie. ale ako som pisal, ak si chces niekoho najst, preco sa nedorobis tak aby si vyzerala ako vsetky ostatne na okoli? ved ste rovnake jak keby vas robili vo fabrike na pase, sa chod pozriet do mesta, to predsa musi byt kazdemu miestnemu chlapovi uplne jedno ci ma vedla seba taku babiku alebo inu, s inym lakom vo vlasoch a inou znackou kabelky alebo omietky. moc to riesis, pritom staci tak malo:)

jeanny

ale ked uz sme pri tych umelych ludoch...v ba su take typi to uznavam (aj ked rozhodne nie vseci), ale je medzi nimi aj kopu muzov takze by som sa mohla stazovat kludne aj ja...tuna je to bud samy metrosexual alebo hlavohrud s vyholenou lepkou alebo "velky manazeri" ktori presne sedia k babam tohto typu a ti aj take prave vyhladavaju. tie zeny nie su totiz umele len tak same pre seba ale preto, ze je tu po nich velky dopyt. lenze to je chyba prave vas chlapov tak sa laskavo nestazujte a racej s tym nieco robte. Tym nemyslim nadavky na forach ale ze napr. oslovite milu nevyraznu, nevychrdnutu babu bez opatkov a makeupu a pozvete ju na kavu a nebudete sa otacat sa vystrihmi a suknickami

jeanny

beskyd tym vychodom som myslela na vychod od ba :) ale dobre
mozno som reagovala prehnane, pretoze som si uz citala podobne komenty vo viacerych temach a uz ma to zacina vytacat!...proste riesilo sa tam nieco v style, ake su na vychode, ci severe svk (neviem kde presne a je mi to jedno)pekne baby a nie povrchne umeliny ako v BA, plus baby zo zapadnych krajin, ktore su ake strasne skarede, ako by to bola najvacsia tragedia sveta. Tak ja len na obranu, ze dost povrchne je v prvom rade sudit babu podla vzhladu, nikto nemoze zato, ze sa nenarodil s prirodzenou krasou do vybavy, tak to neodsudzuj alebo im aspon verejne nenadavaj! ale to je typicke u chlapov, ze hodnota zeny sa meria podla jej krasy...
a neviem podla coho si ma zaradil medzi umeliny (zrejme preto ze som z ba a tu su vraj vsetky take) ale musim ta vyviest z omylu. Mozno prave preto este nikoho nemam.

beskyd

jajka, vsak samozrejme, ja viem:) ale vychod tiez nie je bohvieco, heh... nehovoriac o tom ze clovek sa rychlo prisposobi prostrediu v ktorom sa nachadza... cest vynimkam:) ale neviem ci sa da hovorit o vacsine, v kazdom pripade dojem zo zien je tu tragicky ked si to clovek porovna s inymi regionmi a nemyslim tym zrovna vychod..

beskyd

jeanny, mas to strasne domotane:) zaprve som ani raz nespomenul vychod svk, za dalsie nechapem preco je zle ked chlap si na zene vsima krasu, prejav a vystupovanie. je to zvrhle? ja som videl a poznal pomerne dost skutocne krasnych, prirodzenych a velmi prijemnych a distingvovanych zien ktore mali sarm, povab, zmysel pre humor, vedeli sa spontanne zasmiat, na nic sa nepotrebovali hrat, atd... samozrejme ani jedna z nich nebola z BA (a ani v nej nezila) a to v BA zijem s vynimkou 5 rokov cely zivot. akurat hovorim ze nakolko asi ziadna typicka vecne oduta, znudena, nevrla a umela preafektovana pipka z BA nema problem obstarat si chlapa, asi vacsine chlapov stacia tie 2 zakladne veci ktore som uvadzal v predoslom prispevku. cize z pohladu zeny z BA by som tvoj problem vobec nevidel tak tragicky, tu staci respektovat diktat komercie a kazdemu sa budes zdat pritazliva tym ze sa trocha primachlis, nalakujes si vlasy, nanesies omietku na tvar, oblec sa trocha vulgarne (ale tak aby to zodpovedalo tomu co sa propaguje ako stylove a in) a nebudes o nic horsia ako kazda ina v tvojom okoli aj keby si rovno bola uplna mrochta:)

jeanny

beskyd celu dobu cakam kedy sa zacne niekto navazat do "blavakov" ale nesklamal si ma :)
na vs som mala vacsinu spoluziacok z vychodu, z malickych dedin, a prvy rok som len vyvalovala oci v akych satockach,suknickach, na opetkoch to behalo! a zmalovane jak velkonocne vajce. a ze prirodzena krasa :) no musim sa zasmiat
plus, dost mi vadi ako tu kazdy chlap vypisuje o neskutocne peknych babach na vychode a potom vynada blavackam ze su povrchne. a sudit ludi len podla krasy sa vam povrchne nezda?? pokial je to pre vas jedine kriterium na vyber partnerky, plus este nech ona od vas nebodaj nepovazuje urcitu financnu uroven (co vraj vsetky blavacky robia), aspon to tu nehazdte na fora a netvarte sa aky mate charakter

jajka001_

beskyd - tak ma napadlo, ked som sa prechadzala po meste ako sa ohanas stale tym otrasnymi blavačkami - tak vacsina bab tu je z inych miest :) studentky, dochadzajuce pracujuce. v buse pocujem najcastejsie vychodniarcinu.