to si v zivote nikoho nenajdem?!

Príspevok v téme: to si v zivote nikoho nenajdem?!
jeanny

Mam 23, pomaly 24 a nikdy som nemala s nikym seriozny vztah. vyzera to tak ze zostanem sama :( mam pocit ze zaujem maju len starsi pani a ja chcem niekoho vekovo primeraneho. este sa mi nestalo ze by som stretla takeho, co je volny a chce nieco riesit. co je s chlapmi cca okolo 26? vseci maju vztahy? alebo nemaju zaujem o babu v mojom veku? uzivaju si? viem ze je to dnes trend,hlavne v ba, mlada baba a starsi (najlepsie zabezpeceny) ujko ale ja toto riesit naozaj nepotrebujem! skoro vsetky pary v okoli co poznam su spolu asi od 18. tak uz sa bojim ze som to proste presvihla :( tak by som bola rada keby sa vyjadrila najma muzska cast

youki

ce: ak si cital tuto diskusiu, tak vies ze je nas viac, takze sa s tym podla mna trapit nemusis
chcel som ale reagovat na jajka001_:
co tym myslis nezalubil? ved kazdy sa zalubi ako teenager, niekedy aj kazdy tyzden do ineho ... z toho ale vztahy nie su a sam viem, ze to dokaze rychlo prejist, kedze castokrat ide len o prvotny dojem a potom sa az clovek zamysli a vidi aj ine stranky.
Ale ja uz som to pisal v tejto diskusii davnejsie

ladybird :)

ahoj ce :) no vidis, tak ty si taky chalan akeho ja napr. hladam ;) a prave takehoto som este nemala moznost stretnut :) ja mam stastie prave na takych namyslenych, co sa kazdy piatok chodia ozierat, fajcia, su vulgarni, prelietavi a pod :) ak chces, napis mi tvoj mail a mozeme pokecat :) :)

live

V tvojom veku som tiez nikoho este nemala, iba takeho kamarata na dialku. Az v 28micke som zacala chodit s realnym chlapcom Rozumieme si, nehadame sa, vacsinou sa zhodneme na takmer vsetkom, len asi mi chybalo, ze sme do seba neboli zalubeni, takze sme sa rozisli po 2 rokoch, lebo ked sa nevieme lubit, ci ja jeho a vnimam ho skor ako kamarata - je mojim jedinym kamaratom, kamaratky nemam ziadne...co sa da? Nic a nikoho ani nechcem momentalne, pride mi to akesi zbytocne, lebo i tak som zalubena do ineho a s tym nikdy nebudem. Rada sa tulim, tak mi to trochu bude chybat, ked uz si moj byvaly najde inu, ale nemozem a nebudem ho pri sebe drzat, to sa neda. On by to asi neukoncil, tak to bolo na mne.

ce

Ja mám 22 a tiež som nikdy nemal žiaden vzťah. Ale ani náznak - nikdy som žiadne dievča ani len nedržal za ruku. Nebol som na žiadnom rande. Jedine bolo pár jednorazových stretnutí (3), ale nič viac, aj to naposledy pred dvoma rokmi. Uvedomujem si, že čím som starší, tým menšia šanca, že sa to zmení a už včera bolo neskoro na "prvé lásky". Nemám ani moc čo ponúknuť, nakoľko som skromný, nepijem, nefajčím a nemám záujmy ako väčšina rovesníkov.