Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cervene flaky na kozi

Príspevok v téme: Cervene flaky na kozi
katka20

Moj otec ma uz velmi dlho (viac ako rok, mozno dva) tmavocerveny az bordovy flak na nohe spredu na lytku. Niekedy to ma horsie, niekedy lepsie (mensie, vacsie) ale teda vyzera to dost hrozne. Ma to ako keby take velmi tmave centrum v strede a okolo toho sa to siri. K doktorovi nepojde ani za svet. Hovori, ze ho to nesvrbi, neboli (ale tak to len on hovori - tvrdy chlap, takze neviem). Vraj ho tam kedysi cosi postipalo a odvtedy to tam ma, ale neviem co je na tom pravdy. Ma niekto tusenie podla mojho vagneho popisu, co by to mohlo byt?

freeware

fuu tazko povedat kedze to trva tak dlho mozno len nejaka trvala reakciu na to ustipnutie nasledkom coho sa vytvorila tato pigmentova anomalia skus to ozarovat bioptronom niekde v nejakom beauty centre alebo zapozicat si ho alebo kupit to by malo pomoct ... ale toho lekara by som urcite doporucil navstivit

evawellness.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.