Laserova epilacia

bibi1234

delphia-no prave a to som bola v Interkliniku, co sa povazuje za "luxusnejsiu" kliniku... a to nebudem ani spominat, ako sa im raz laser pokazil, nechali ma trtkat sa cez celu Bratislavu, hodinu cakat v cakarni a az potom ma prisli informovat o situacii, ze im nestihol prist opravar, ze mam prist o tyzden.. a nebudem ani spominat, ze Dr. F. ma na rukach plesne-robila som si pred rokmi kurz necht.modelaze, kde sa preberali aj hubove ochorenia ruk s dermatologom, takze som mohla odborne posudit, ze to ma vo velmi pokrocilom stadiu... sestra zas bola v inom centre a tam na nu zas doktorka preniesla bradavicky-molusky-ktorych sa nevedela zbavit 3roky!!!, asi laser nedezinfikovali, takze ktovie, kolkych ludi takto nakazili...

delphia

...hm... bola si na epilacii- chlpy ti nevypadali, ale zato popalena si bola. mnoooo radsej prec daleko od takychto sluzieb....

bibi1234

delphia, nemam teraz cas sa moc rozpisovat. Tak len v kratkosti = nebol to informovany suhlas s vykonom, ale vstupna lekarska prehliadka, aku ti robia napr. ked ides na procedury do Piestan..
Skoro ziadne chlpy mi po zakroku nevypadali, takze som nemala "mapy", ale povodne ochlpenie.

delphia

ano bibi, reklamacia existuje. netvrdim ze na to, ze po x opakovaniach ti chlpy stale rastu, ale na aktualne vykonany vykon. 2-3 tyzdne po epilacii ochlpenie z koze vypada (ak je zasiahnute laserom) a tam, kde laser nebol aplikovany, tak vyrasta krasne ako pred tym. no a ked ty tvrdis, ze pracovnicka chcela mat skor plochu vyepilovanu a zamerne vynechavala- tak presne tam v tych miestach by hufne chlpy rastli, pricom dalej, kde koza bola laserom zasiahnuta by bola hladka. takze ANO, existuje moznost reklamacie (resp. kazde seriozne centrum vie posudit techniku odvedenej epilacie praveze na stave epilovanej casti po 2-3 tyzdnoch od epilacie a teda na zaklade reklamacie sa gratis doepiluju vynechane miesta). lebo jedna vec je ked zvysene ochlpenie je ovplyvnene hormonalnym stavom a nedokaze sa dosiahnut pozadovany stav bez ochlpenia ani po tych 6. az 8. opakovaniach, ale vec druha je prave co som pisala- zla technika vykonu a vyepilovane mapy verzus mapy, kde chlpy veselo rastu hned po epilacii.

... a nepodpisovala si spravu, ale informovany suhlas s vykonom.

bibi1234

delphia, ak by si robila v tomto obore, tak by si vedela, ze nieco ako "reklamacia" v tomto pripade neexistuje. Je to ako, keby pacient po chemoterapii siel reklamovat, ze stale rakovinu ma.
Ak si tak velmi stojis za tym, ze si pracovala v tomto obore, tak tiez musis velmi dobre vediet, ze okrem preskumania zdravotneho stavu so spravou, ktoru podpises, ti nedaju ziaden papier, kde by sa ti zarucovali, ze po 8sedeniach si bez ochlpenia... mozu ti dat max. vernostnu zlavu 10% na kazde dalsie sedenie... Tu si nemas na zaklade coho nieco reklamovat, aj keby mi doktorka povedala, ze po 1 sedeni mi zmizne vsetko ochlpenie, dokazuj to pred obchodnou inspekciou, sudcom...
Ziadna klinika ti to neda pisomne, lebo by po par mesiacoch skrachovala...
uz som to sem niekde pisala, zijem s frajerom a nechce sa mi kazdy druhy den holit, tak som chcela dat dole bikini a lytka(na stehnach napr. ziadne chlpy nemam-asi mi korienky vysuchali rokmi nosene obtiahnute rifle)-aj ked som bruneta, s tmavymi chlpkami, nie som ziadna chlpata gorila-nemam to az take huste, povedali mi, ze mi budu stacit max. 3-4sedenia a pritom bikiny su take ako predtym a na lytkach ubudlo ochlpenie tak o 30%, takze ucinok pre mna ziadny

delphia

nakolko som tu pracu vykonavala zopar rockov, tak viem o com pisem. mimochodom, nemam potrebu ta o niecom presviedcat, kludne ostan v tom, co ti povedali. koniec koncov uz je to jedno, lebo uz ta popalili tak ci tak.
...a k tomu vynechavaniu- nie je to take jednoduche ako si to myslis. ak by bola schvalne vynechavala, tak ti na tych miestach chlpy nevypadnu a veselo by rastli osto sest. a to je dovod na reklamaciu. ale ak ta poucili (co urcite mali ), tak vies ako postupovat.

bibi1234

to delphia- zlatko, ver tomu, ze to nebolo energiou-ako si sestricka oznacila, kde ma laserovat-rozdelila lytka na dve polky, tak, aby si nezotrela, co si ceruzou nakreslila, nanasala gel len okolo... kde bol gel naneseny, tam sa chrasty netvorili, kde nebol naneseny-tam som pekne v pasikoch mala chrasty 2tyzdne!!! ked mi robila zadnu cast lytok, lezala som na bruchu a videla som, ze laser poctivo neposuva, ale schvalne vynechava miesta, aby to mala skor za sebou...

delphia

biba, chrasty si mala, lebo ti zvolili vysoku energiu a popalili ta. s gelom to nesuvisi. ten je tam iba kvoli vodivosti ako pri ultrazvukovom vysetreni.

biba1234

skusala, po 2rokoch hodnotim, ze lytka-ubytok tak 30%, bikiny sa zregenerovali a su vsetky spat. Bola som v Interkliniku - vyse 1000eur v p***:) efekt ziadny:( a to este nebudem komentovat, ako mi vzdy odflakla nanasanie gelu a este tyzden som mala po nohach chrasty..