Zapal, infekcia moc. ciest?

Príspevok v téme: Zapal, infekcia moc. ciest?
Bambulka89

ahojte, vyskytol sa mi predpokladam vazny problem, pri moceni, resp. pri konci mocenia pocitujem bolest v podbrusku a cikam krv, resp. nie priamo krv, je to zmiesane s mocom,...len je to ruzove, takze to samotny moc isto nebude... Chodim castokrat na WC, stale potrebujem cikat, no nikdy toho nie je vela. Neviem co mam robit, kupila som si urologicky caj a urinal tbl.,.. zacnem to uzivat, a viem ze by mozno bolo lepsie zajst k lekarovi, no aktualne sa nenachadzam v mieste bydliska. (Je to skor dialka cez celu republiku). Iný lekár mi antibiotika asi nedokaze predpisat, nie? Poradte co by som este s tym mohla urobit, aby sa to pripadne nezhorsilo... :-/

Vyskytlo sa mi to na druhy den po pohl.styku s priatelom, no len raz a bolest som nepocitovala. Dalsi den bolo vsetko v poriadku, a nasledujuci den sme boli v bazene- a tusim to mi urobilo sarapatu :-/ lebo na dalsi den od kupania (t.j. dnes) mam tieto problemy o ktorych sa vyssie zmienujem.

Poradte prosim, velmi sa bojim akychkolvek zdravotnych problemov, lekárov, a pod. Mam 21r. ďakujem.

Deee

mozes to uzivat k tomu, len si precitaj pribalovy letak k atb, aby sa ti neovplyvnili, ale paralen je na bolest a horucku, moze len pomoct a urinal su brusnice, ktore nic nepokazia skor len ulavia

Bambulka89

bola som teda na pohotovosti,... lekar mi nasadil antibiotika, kt. budem brat 5 dni. Volaju sa "ciphin 500". Tak snad pomozu, lebo neskor sa mi zacinali zhorsovat bolesti. Mozem popritom uzivat aj ten urinal a paralen? ....

malinka111

ja mavam podobne problemy,ale ja cikavam krv,cistu krv a hlavne v nooci.
ja som bolesti nepocitovala po urologii a po vysetreniach si ma pohadzovali ako pinpogovu lopticku-nastastie som nic vazne nemala-tak doktor to uzavrel ako prechladnutie dal antibiot.kt.som brala 2 tyz. a pomohlo mi to.
Pred mesiacom som zas cikala krv ale uz som mala bolesti v podbrusku a tiez nutkalo ma na cikanie a potom som chcela cikat,nedalo sa a zas krv.Tak som ihned na druhy den zasla k obvodnej predpisala mi antibiot.kt. som brala 2 tyzd. a som ok.Pije m urologicke caje a musim si davat pozor na co i najmenie prechladnutie.Ked to uz raz chytis je otazka casu ked sa to bude vracat.
a ja nepatrim medzi baby co aj v zime chodia s driekom von...som nababusena...zrejme mam smolu.
ak ti mozem poradit cim skor pojdes tyk to bude lepsie...nevyhnes sa tomu

lucina82

WOMEN DOLPHILUS...
odporucam uzivat preventivne..to je na taketo problemy..sice stoji 17 eur. ale naozaj stoji za to..ja som mala tiez tieto problemy ale odkedy toto uzivam pravidelne tak je to ok....a tiez som sa o tom dozvedela len z netu...a som nadmieru spokojna:)

usiko

na pohotovost, ale okamzite, popisat co ti je a hlavne strasne treba ZVELICIT, lebo inak sa na teba vykaslu.....proste vsetky priznaky im pekne vyfarbit o 100 percent vaznejsie...tak ti vypisu ATB urcite....z toho mozes mat take komplikacie, dievca, ze az...

Urologicky caj a vsetky tie reklamovane vyrobky su sice fajn, ale si uvedom, ze keby pomahali, tak by lekarov nebolo treba...a ty to mas uz v takom fasa stadiu, ze ti cajik nepomoze.....

Bambulka89

no a zabudla som dodat, cez noc az doposial som ece krv nezazrela. Mozno mi ten caj zriedil moc, alebo mi to trosinku pomohlo,...

Bambulka89

baby ja bolest nejaku naramnu nepocitujem, neviem ako by som to opisala, ako - boli to, ale nie velmi, trosku... Teplota podla mna nenaznacuje ze to mam v expanzivnom stadiu, lebo ja mam teplotu hockedy, aj ked mi nic nie je, resp. ked ma len trosinku boli hrdlo - mam taky zvlastny organizmus. Od vcera pijem ur.caje a cez noc sa mi to trosku zlepsilo,... samozrejme k tomu paralen a urinal,...

bibi1234

Pohotovost je na kramaroch, v Ruzinove, zavolaj si taxik, da ti aj zlavu, ked mu povies o bolestiach:))) nooo, ked mas aj teplotu, tak to uz musi boliet hovadsky:((( chod co najrychlejsie k doktorovi-neboj nebude do teba kukat ako gynekolog:))) das mu len moc a je to, netreba sa toho bat:))) treba sa hned liecit!!!

Deee

mozes pouzivat, pomoct nepomoze, ale ani neposkodi, zavisi od tvojho pocitu, lekara zbytocne neodkladaj moze to prejst vyssie na oblicky a s tym uz nie je sranda, takze bez co najskor ak sa inak neda tak az rano, nepochybujem o tom, ze ak vyjdes na ulicu prvy clovek ta bude vediet nasmerovat na pohotovost...vela pi, aby sa zriedil moc, potom to bude trosku menej boliet a nepojdes cikat dve kvapky, ale aspon nieco...