Bezucelovy uver poradite prosim?

Príspevok v téme: Bezucelovy uver poradite prosim?
diana9872

ahojte mam problem.som studentka vs a pozerala som si v slov.sporitelni bezucelovy uver,lenze tam treba rucitela.kedze som sirota a zijem len so starou mamou,ta ma dochodok ja nepracujem zatial, nemam koho za rucitela uviest.avsak kazdy mesiac mi pride na ucet ista suma penazi od mojho uja zijuceho v cz,z tychto penazi si viem usetrit okolo 70 eur mesacne.
tak by ma zaujimalo ci neviete ci sa ten bez.uver da vybavit len s tym ze proste kazdy mesiac na tom ucte peniaze mam.dakujem

lenka---

Ja chapem, lenze podmienky su vsade rovnake - musis mat PRAVIDELNY prijem (bud sudom urceny od stryka, vyplatu, dochodok a podobne), rucitela s odpovedajucim prijmom a vekom a dalsie podmienky podla internych smernic bank. Po zvazenie bonity sa narozdiel od bombastickych titulkoch o neviemakych urokoch, aj tak nedostanes pod 15percent. Ak to chces splatit do dvoch rokov, tak sa pod 110eur mesacne nedostanes. K vyske uveru musis priratat vstupne poplatky, poplatky za vedenie, uroky a tak...Za dva roky by si pri splatkach 110 Eur, zaplatila 2640 a to je naozaj realita. Ak nemas prijem od stryka priznany sudne a si len studentka VS so sirotskym prijmom, nevidim to realne. Skus zajst do banky a popytat sa, info o uveroch podaju velmi radi, aj ti vsetko vyrataju na splatkovej kalkulacke.

diana9872

lenka---
diky,vidim ze mi chces dobre poradit ale toto uz trva skoro tri roky....takze to chcem do konca tohto roka dat vsetko doporiadku.
Hm vies mam naj kamarata co mi povedal ze by mo rucitela kludne robil len neviem on pracuje v madarsku tak neviem ci by s tym nebol problem aj ked je slovak.ma sk obcianstvo aj narodnost.
a tak keby si poziciam aspon tych 1700 eur tak do dvoch rokov by som bola schopna to splatit...
len neviem ake maju banky na taketo bezucelove pozicky uroky...

lenka---

Tak toto chapem, prepac za chulostivu otazku. No zial, pri takomto type uveru budes naozaj potrebovat len spotrebny resp. bezucelovy uver, ktory po prve dostanes len velmi tazko a po druhe ako nebonitny klient preplatis strasnym urokom. Jedinu cestu vidim pozicat si od rodiny (stryka) pripadne nasetrit. Ak vies mesacne usporit 70 Eur, za rok to mas 840 Eur, cize za dva roky aj s brigadou mas nasetrene. Ak si vezmes uver (aj ked bez rucitela a prijmu je naozaj nerealny) budes ho splacat minimalne 5 rokov a zaplatis tak 4000. Partners Group, je tak ako OVB siet financnych poradcov, ktori ti navrhnu produkt znamych bank, urcia situaciu a vacsinou ta nahovoria aj tak na situaciu za ktoru dostanu najvyssiu proviziu. V tvojom pripade by som naozaj radsej dva roky pockala, alebo vyrazila cez prazdniny zarobit do sveta, pripadne zalozila stavebne sporenie, nasetrila nejaku ciastku a uvidela by si. Je ti stryko zaviazany posielat ciastku sudne? Ak nie, ked s tym nahodou prestane, budes mat so splacanim velky problem a nevyriesis ho tak lahko, lebo potom uz nikdy nedostanes hypoteku a podobne. Mrzi ma to, no naozaj to s uverom nevidim ruzovo. Isto si fajn a krasna baba, tak chvilku vzhlad neries a nacerpaj psychicke a fyzicke sily, pozicka na pohode naozaj neprida ...

mate59

ak potrebuješ si dať do poriadku telo, máš nárok po ablácii na kúpele,tie sú bezplatne.Ak nemáš príjem,ťažko sa ti bude splácať ako študentke a aj v banke veľa preplatíš.Ten strýko z ČR by ti nemohol požičať?Aj keď menej,neviem čo pod tým dať si do poriadku telo myslíš.