Prvy sex - ona panna, on skúsený

Príspevok v téme: Prvy sex - ona panna, on skúsený
hambliva

Ahojte.
Mám taký problém. Mám 16 a priateľ tiež. Chceli by sme už spolu sa milovať ale ja sa dosť hanbím. On je už skúsenený aja som ešte panna. Hanbím sa aj preto lebo viem že jeho bývalé boli krásne a ja so sebou niesom spokojná. Mám veľmi malé prsia a ešte k tomu aj vnútorné pysky "tam dole" dosť veľké. Bojím sa čo na to povie. A ešte sa chcem spýtať či keď ste vy mali prvý styk či ste boli obaja neskúsení alebo ako.. a čo je podľa vás lepšie? Bojím sa že sa strápnim...

miauu

nemas sa za co hanbit prosim ta, kazda zena ma chybicku krasy a svet sa z toho este nezrutil :)
taka mensia rada, aby bolo to "poprve" najkrajsie nesmies sa do toho nutit, sama to musis chciet, ty, nie tvoj priatel, musis si byt tym na 100% ista ;)

laskonka111

presne tak nemaj zo seba žiadne komplexy, ani tvoj drahý nie je dokonalý, a ak ťa má rád tak mu nič na tebe vadiť nebude
podľa mna je 16 rokov na sex ešte skoro, ok na to si sa nepýtala len môj názor, ale nezabudnite sa chrániť, určite by si nechcela riešiť v tomto veku bábo
a či je lepšie mať skúseného alebo neskúseného? ja by som to neriešila, skôr by som mala asi mindráky u toho skúseného, aby náhodou neporovnával, a s neskúseným by to bolo milé zažívať milovanie prvýkrát spolu obaja

Karina

ale prosim ta... zbytocne malujes dopredu certa na stenu..:) nepises, ci je aj on panic, nejako mi to nie je jasne z toho prispevku - skuseny v sexe alebo len tak v chodeni s dievcatami? tak ci onak nemaj strach... a urcite zo seba nikdy ale naozaj NIKDY nemaj ziadne komplexy... ja mam takisto male (takmer ziadne) prsia, siroke boky, ale nebudem sa kvoli tomu predsa trapit :) hlavu hore dievca