Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dlhodobe bolesti brucha

Príspevok v téme: dlhodobe bolesti brucha
RomanJR

Zdravim, moja priatelka ma velmi silne a dlhodobe bolesti najme v oblasti pod pupkom. Sme bezradny, dokotri si ju pohadzuju s tym ze nik nevie co to je. Bola na kolonoskopii, u gynekologa, na gastre, na vysestreni vollovou metodou a nic. Som zufaly, vzdy jej viem pomoct ale teraz ne. Doktory tvrdia ze neni ziaden zapal, vsetky vysledky su ok. Priatelka vsak stale pocituje silne bolesti a krce, zacne to pod pupkom a neskor boli cela oblast brucha. Mala to 2 mesiace v kuse, potom chvilku utlm a teraz sa to taha uz 3 tyzdnom. Bolesti su sprevadzane silnymi krcami. Prichadzaju bez priciny, ci pri cinnosti alebo v klude. Skusala vylucit vsetky mozne potraviny (od lepku, sladke, mäso, mlieko...) Nic nepomaha. V 15 rokoch mala anorexiu,odvtedy v klude, teraz ma 20, problemy si vynorili pred pol rokom cca. Ak niekdo mate podobnu skusenost alebo je tu nejaky odbornik PROSIM poradte nam. Vopred velmi pekne dakujem! Popripade prikladam aj e-mail: roman5101@azet.sk

mjanik

akupunktúra dá rozhádzaný energetický stav do rovnováhy a tým si telo vyrobí všetko čo potrebuje,teda aj enzýmy a kyseliny, bez toho, aby sme mu museli nejakú chémiu dodáva zvonku-veď to je účel liečby akupunktúrou!!!

RNG

Akupunktura dokaze vselico, ale nedoda ani vlakniny ani probiotika, ak v crevach chybaju.
A pravdepodobne ani kyseliny, ani enzymi, hoci moze posilnit ich vytvaranie telom.

RNG

Znicene travenie, tj nedostatok kyselin, enzymov vlaknin a probiotik v crevach sa takto prejavuju, ked creva osidlia rozne parazitne kultury miesto uzitocnych probiotik. To vsetko sa samozrejme da lahko doplnit, len lekari velmi nepredpisuju doplnky a to uz vobec doplnok kyselin, prave naopak, snazia sa kyseliny neutralizovat(cest vynimkam), co ma za nasledok samozrejme poskodenie travenia a spravnej crevnej flory

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.