Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
SIZY

Deň po skončení krámov som bola s priateľom, najskôr som ho spravila ústami, potom po pár minútach sme si dali 2. kolo. Dráždila som ho rukou, objavili sa tzv. kvapôčky lásky a po pár minútach si strčil svôj penis medzi moje stehná, neskôr to pokračovalo tak že sme mu ho vzájomne treli bruchami, potom ho trel o moju vagínu a potom do mňa vnikol ale nie úplne dnu ale len tak na pár cm. pred vyvrcholením ho vybral, je možné že by som mohla otehotnieť? Chcela som si ísť kúpiť tabletku Escapel, no viem že to má negatívny vplyv na organizmus. Dalo by sa aj v priebehu 48 hodín zistiť tehotenstvo? a ak áno ako? Vedel zistil by gynekológ pri bežnej kontrole ak by som z horepopísanej udalosti otehotnela?

lioness_01

SIZY, čím neskôr si tú tabletku dáš, tým je väčšia šanca že ti nezaberie... neviem či si nepochopila môj príspevok alebo čo, ale jasne som sa myslím vyjadrila k tomu že si myslím, že tam je riziko otehotnenia a ak nechceš byť tehotná tak zober Escapelle... jedno Escapelle ešte z nikoho neukrojilo a nabudúce aspon dúfam si už dáš pri sexe väčší pozor...

ale naozaj ťa upozorňujem, že čím neskôr si tú tabletku dáš, tým je väčšie riziko že ti už nezaberie, každou hodinou sa to riziko zväčšuje...

SIZY

Takže si myslíš že by som mala čo najskôr nabehnúť do lekárne a kúpiť si tú tabletku? Alebo by bolo lepšie počkať do zajtra zájsť ku gynekológovi a poradiť sa? 72 hodín bude teoreticky až zajtra o 17. ešte by som to stihla.

lioness_01

SIZY . áno, je tam riziko otehotnenia... po 48 hodinách to nezistíš nijako, najskôr po dvoch -troch týždňoch. pri bežnej kontrole by to lekár zistil až oveľa neskôr ako teraz, takže jedine Escapelle... má to rozhodne menej negatívny vplyv na organizmus ako potrat...