Maturitny rocnik a priprava na medicinu

Príspevok v téme: Maturitny rocnik a priprava na medicinu
Jaja18

Awojte,
V septembri idem do 4.rocnika. Navstevujem gymko. Na maturu som si vybrala predmety BIOLA,CHEMIA,NEMINA,SLOVINA. Tieto predmety ma velmi bavia a mam aj na vysvedceni celkovo dobre znamky 1 a 2 nikdy som nemala 3...Chcela by som ist strasne na medicinu je to moj sen azivotny ciel, ktory chcem dosiahnut..Chcela by som sa vas rada opytat,ci sa niekto chysta na medinu? Z ktorych knih s abudete pripravpvat na maturu a na prijimacky z danych predmetov...?
dakujem :):)

ceky

normálne som poradil. Keď chceš liečiť a pomáhať mala by si vedieť aj to čo ťa v škole nenaučia. Skús si prečítať aj štúdie nezávislé od farmácii ...v tom je celý princíp objektívnosti :)
Môžem ti poradiť len v tom čo viem. A viem že moderná medicína (ortodoxná) má s liečením len málo spoločné.

ceky

veverecicka :D :D :D ... ten bol dobrý :D ... ja to beriem ako kompliment ...normálnosť v dnešnej spoločnosti má čo robiť so skazenosťou :P ...len škoda že mám pravdu :)

zuzic

pozri si aj toto www.zdravie.sk
hlavne by si mala vyborne ovladat gymnazialne ucivo. potom by som sa ucila z knih co predavaju priamo na fakulte alebo aj starsich tie najdes lacnejsie