Som tehotna ale s kym?

Príspevok v téme: Som tehotna ale s kym?
jaanulinka

ahojte..
mam 18.. davnejsie som mala priatela Petra boli sme spolu stastny on ma teraz 25.. bol z takej bohatsej rodiny jeho rodina ma prijala velmi dobre..ale odisiel na skolenie do USA a ked sa vratil bola s nim tehotna ina zena s ktorou teraz zije ich dcera bude mat teraz v juli rok ale nadalej sa i tak tajne stretavame bud u jeho rodicov alebo niekde v hoteloch a tak..
lenze aj ja som mala svoj zivot mala som priatela s ktorym 10mesiacov bola .. mal 21a bol presny opak Petra malokedy vedel vyjadrit svoje city za 10mesiacov ma nikde nepozval nic a tak sme sa rozisli..

dnes rano som mala pozitivny tehot. test.. ale ja netusim s ktorym z nich sm tehotna:(.. a neviem ako dalej. Petrovej dcere otca kradnut nechcem- ved je jeho prvorodena a len pre nu je so svojou zenou..
ale ked sa budem chciet vratit k druhemu tak sa bojim ze zisti ze to mozno nei je jeho a stratim aj jeho ..
poradite mi ako dalej?

sudruh

Ahoj, podla mna to bude ten prvy, ktory pred zodpovednostou radsej zutekal do cudziny..:-) Ved ako pises, ten druhy princ sa nemal k cinu, takze sanca, ze to bol on je takmer nulova:) Prajem pekny den.

slobodnaa

doobeda s jedným a poobede s druhým a najlepšie bez antikoncepcie, či? :) Život sám píše veľké príbehy!

Kikiriki2010

tak hadam si nespala v jeden den s jedným a na druhý s iným? aký mas dlhý cyklus? podla toho si vypocitaj plodne dni, ak na to neprides uz ti ostava len DNA test po narodeni dietata