Už ma nebaví žiť

BJ

ikuska, ak ti mozem poradit, kompletne ignoruj, co ti pisala moncici sk. Z jej viet presakuje nevedomost. Pyta sa... PRECO sa lutujes a nic nerobis? Z toho "preco" vyplyva, ze tomu nerozumie, a chce to zistit. Cize, to je jej nevedomost, nie tvoja. To nieje skutocna pomoc, ona sa snazi prijst na vlastnu nevedomost. Clovek, co ti bude vediet pomoct, sa ta nikdy nebude pytat, preco sa lutujes, on to bude vediet, a rovno ti poradi, ako z toho von.

ikuska

Moncici sk

a este niecoma nepoznas aku mam rodinu vdaka nej ma v ziline kazdy pozna a preto necche nikam zobrat do roboty bohuzial

staram sa o sestru ktora ma 9 koli alkoholickym rodicom ktorych abbsolutne nezaujima co je z ich detmi

mam este ddalsich 2 neplnoletych surodencov ktory sa bohuzial musia tak isto spolirhat sami na seba
potom sa musim starat o frajerovho deda ktory vsetko sotava oserierobi mi priekyo stareho protivneho deda -mojho frajera

nikoho nikdy nezaujimalo ako sa ja citim)
nikdy som nedostala nic na narodeneniny ci vianoce v skole sa mi od malicka smiali mńikto sa o mna nazaujimal chodila som v roztrhanom obcas aj hladna susedia ma vzdy ina lutovali...

ikuska

ikuska nick tu mam uz asi 2 roky

aj to len preto lebo som veronia a od mala ma volaju ika alebo ikuska tak ma vola aj frajer

tvoj nick som tu este nevidela

Moncici SK

No napisala som toho ovela viac, co som ti chcela vytmavit, no nechce mi to tu odoslat..Ja len tolko som chcela, ze sa spamataj a zacni si uzviat..v skratke

Moncici sk

No sice som hladala nieco ine, lebo mam mensie problemy s crievkami, no na toto sa mi neda nereagovat! a pouzivas moju prezyvku...ale no nic
No toto je dost chore.Preco sa lutujes a nic nerobis?? Pozri, mas dve ruky, dve nohy, rodinu, si inteligentna, zdrava

Moncici SK

No sice som hladala nieco ine, lebo mam mensie problemy s crievkami, no na toto sa mi neda nereagovat! a pouzivas moju prezyvku...ale no nic
No toto je dost chore.Preco sa lutujes a nic nerobis?? Pozri, mas dve ruky, dve nohy, rodinu, si inteligentna, zdrava

ikuska

hej tak na mna si uz nikto na na narodky ani na vianoce ani vobec nikto nespomenie
nikto mi nikdy nezavolaani nic

som sama stale doma stale!!!

lost19

Vsetky moje akoze kamaratky odisli cez leto prec do zahranicia len akosi ma zabudli zavolat alebo zobrat so sebou...to svedci o tom ze im stojim za hovno a aj tak o mne vedi aze som neschopna chudera ktora cele leto presedi doma..to je take nefer..ony si uziju leto,more,zarobia peniaze,budu mat kopu zazitkov ..a ja co im poviem? nema to vyznam...fakt na svete je cca 6 miliard ludi a pritom mne by stacil len jeden clovek ktory by ma mal rad a bol tu so mnou stale ..to jedine by ma zachranilo..

ikuska

chcem si dat silikony-potom budem stastna to nie je len rozmar to je sen!/!!
chcem sa zacat venovat fitnessu vlastne bodyfitnessu lebo na fitness potrebujes gymnastiku inaac to je to iste...
chcem si najst pracu to je dalsi ssen