Tinitus- hučanie v uchu

Noelinka

Ladycat si aj sluchovo postihnutá? Pretože aj ja mam tinnitus ale ja to mam kvoli tomu ze som na 50% nepočujúca. Tinnitusu sa nezbavìš ja som už všetko možné vyskúšala nic nepomáhalo teraz mam nové aparaty a vdaka tomu si tinnitus tak nevšímam. Ked ti môžem poradiť zožen si tinnitus noiser to je jedine co ti pomôže

ladycat88

Nie je to ale z chrbtice, to mam potvrdené viacerými odborníkmi. Ja to mam uz rok, uz sme skúšali na to aj lieky, aj vyšetrenia som podstúpila, ale tinitus je stale (skor rovnake zvuky). Odvtedy velmi zle spávam, a velmi ma obmedzuje, stane sa aj, ze sa to zhorší napr na vecer, ked som unavená dost, a vtedy je to este horšie, pretože mi bráni kvalitne spat, trva to uz viac ako rok. Viem, je to taky fantóm, len sa pytam, ci sa z toho niekto dostal, lebo mi to bráni kvalitne zit a fungovať celkovo...

netreba

Áno, mala som na tej strane problémy so stuhnutou a bolestivou krčnou chrbticou, odkedy sa to upravilo aj pískanie v uchu prestalo.

Habbs

Vsetke choroby maju povod v otrave telesnych tkaniv.Ked je sedimentacna jamka naplnena, vycisti ju.Mnoho ludi vypoveda o spontannom vylieceni toho problemu.hlavnou pricinou je chlieb,zemiaky,obilniny a celkovo potraviny obsahujuce skrob.Husty hlien z tych varenych a pecenych zivin upchava eustachovu trubicu.Katar zabranuje pravidelnemu prudeniu vzduchu a sluch sa zhorsuje.Vyssie tony sa stavaju menej pocutelnymi,vznikaju sumy v usiach a zosiluju sa.Post a uplna absencia od zrnitej a skrobovej stravy prinasa najlepsie vysledky.
Operacia je v kazdom pripade tou najposlednejsou volbou.

hajlovka

mal to moj otec, on zije v australii. robili mu nejaku mini-operaciu a prestalo to. lieky mu na to nezaberali, bol potrebny ten operacny zakrok

JonnyRambo

No ludia ja to mam. Tinitus- piskanie v usiach. Bol rok 2001 ked som zistil, ze to pocujem. Je to nonstop po cely den. A sposobuje to u mna stratu koncentracie, az nepricetnost ako keby. Absolvoval som uz rozne procedury. Napr masaze, cvicenia atd. Nic sa nezlepsilo. Ach jaj, je otrasne furt to pocuvat.

dixie66

Ja to uz mam roky - lekari nic nezistili a nic nepomohlo (mne ani detoxikacia). Psychosomatika tvrdi, ze tinitus vznika, ked nieco alebo niekoho vo svojom zivote nechceme pocut...

dračí zub

Tinitus a bolesti stredného ucha sa liečia obvykle detoxikáciou. Podrobne vysvetlím cez mail. Tiež som to mal, hovorím z vlastnej skúsenosti.