Nedá sa veriť môjmu synovi

Príspevok v téme: Nedá sa veriť môjmu synovi
mamina j

môj syn má 17 rokov. Stále klame, i v banálnych veciach. Kradne mi peniaze, ale drogy neberie(boli sme na testoch).On tie peniaze jednoducho chce na kúpalisko, kofolu, pizzu, cigarety(viem,že fajčí, no netolerujem mu to). Vreckové dostáva, dostane na všetko, čo potrebuje, ale i tak mu je málo. Je schopný minúť i 20 eur za den. Doma mením každý deň skrýše na peniaze a stravné lístky....Čo mám robiť, aby prestal ?

agnes998

Moc ste ho rozmaznali, kebyze ja nieco ukradnem doma ked som mala nast tak mama so mnou vyrazi dvere, vyrazila by ma bez pardona na ulicu, ona ma vyhodila vtedy aj za menej zavazne veci

0vecka

Nech si hovori co chce kto chce podla mna tu vychova zohrala dolezitu ulohu. Tym nehovorim ze matka nieco flakala alebo tak, ale mna by ani nenapadlo nieco ukradnut doma a ak by som to spravil asi by som sa posral od hanby.

Prezývka55

Normalne ho udaj na policii za kradez, v pohode za to moze aj sediet. Ved nedavno bol len pripad co chlapec slohol kreditku rodicom a kupil za nu nieco po obchodoch aj peniaze vybral a normalne ho udali a 3 roky mu za to hrozili natvrdo. Ako to skoncilo neviem. Asi by vyviazol len s podmienkou ale kazda dalsia kradez by uz znamenala basa. Takze mozno by mi doplo.

anka89

nechapem ak kradne doma peniaze syn tak si ich nebudem skovavat a vymyslat skryse ale dam si ich na ucet a to uz ma smolu moze hladat kolko chce aj tak nic nenajde ale poznam to aj mne syn zobral peniaze a dokonca ked uz mal vlastny ucet tak som ho dala tak mu spravit ale on si to prerobil a vosiel do debetu banky to urobia z radostou a na mladych hlupych ludoch potom zarabaju sama som sa cudovala ake tam su pravidla staci omeskat 1 cent a pokuta 25 eur uzera od banky dlh sme synovi vyrovnali a musel to vratit do posledneho centa ale ta kontrola z nasej strany musi byt stale je to sice ponizujuce ale obcas musi nam ukazat vypis z uctu su deti ktore nevedia gazdovat a nie je to vychovou doma ma dobry priklad aj ho nebijeme viac dohovorom riesime ale mam niekedy dojem ze je to marne sluby a vzdy nieco vyspekuluje cakam ze z toho vyrastie ma 25 rokov ale to je dobou my sme uz mali vlastne rodiny a museli sme byt viac zodpovedny

dina1957

Zdravim čitam vaše problemy mam to iste doma ma 15rokov kradne jak straka,veru nevim už čo mam robit skušal som všetko dostaval vyprask nechodil von ja nevim čo ho mam zahlušit alebo ohlasit policajtov na vlastneho syna, alebo ustav tam neverim že sa zlepši.

hviezda01

granka-ty asi nemas sajn o takom niecom...take rady milujem...dostal by po papuly....kazdy je mudry,ked sa ho to netyka...a ked to ma doma,tak si nevie vobec rady...ach jaj

milu 74

môj syn kradne,klame,sa neučí od vonku ho už ani neepušťam ,dohovárala som mu, proložila som mu ,efekt žiadny, tak som mu povedala že môže odísť kde chce ,robiť si čo chce , ostal sice doma (má 15 r),neviem dokedy ,ale v 18 určite ho z domu vyhodím

ayvi

Ahoj ja mam 18 a pochybujem ze vas syn tie peniaze chce na kofolu, kupalisko a pod. skor na tie cigi a chlast. ked som mala 16 bola som v jednej partii a tiez mi nebolo rady a preto som si vykoledovala tvrdu ruku otca. nastastie z tychto flakaciek som uz vyrastla ale otec stale na mna dava pozor aj ked som plnoleta. skuste mu vysvetlit ze uz je skoro dospely a ze uz by mal aj on z toho vyrast ale ked to nejde po dobrotky tak to pojde jedine po zlotky. a peniaze a listky si berte so sebou, lebo tie vase skryse ma uz aj tak vsetky prehliadnute :)