Zmiesana plet

Príspevok v téme: Zmiesana plet
robott

Ktora kozmetika je najlepsia na zmiesanu plet? Viem, urcite mi budete pisat ze kazdemu sadne nieco ine ale aj tak by ma zaujimalo ktora kozmetika sa vam najviac osvedcila, teda ja mam zmiesanu plet, nejednotnu farbu pleti a taktiez velmi rozsirene pory, ktore denne zakryvam make-upom :( Chcela by som sa vsak toho zbavit a mat krasnu plet, tak ktoru kozmetiku by ste mi odporucili?? Akne nemavam, iba sem tam sa mi urobi nejaky pupienok. Dakujem za vase odpovede

mnamka257

velmi dobra je kozmetika Garnier na zmiesanuplet, alebo mozno v tvojom pripade aj na mastnu plet. Garnier ma celkovo velmi dobru kozmetiku na tvar.
Minule som nasla na nete velmi dobry blog, kde najdes rady ako sa starat o kazdy typ pleti a celkovo rady o krase. klikni si: www.girls-life-br.blogspot.com

levanderka

vysad make up, uplne vazne, je leto, zbytocne sa potis a upchavaju sa ti pory. ja mam zmiesanu plet som vysadila make up, tvar si potieram gafrovou mastou a pomaha to :) roky som mala problematicku plet a teraz je to uz ok :)

livuška

DOBRÁ, NIE DRAHÁ A OSVEDČENÁ KOZMETIKA JE AA KOZMETIKA, NÁJDEŠ NA ZDRAVAKRASA.SK ALEBO NA AACOSMETICS.SK
KOZMETIKA PODĽA TYPU PLETI - LIEČIVÁ A ODPORÚČAJÚ JU AJ DERMATOLOGOVIA - ALE LEN KEĎ JE TO TVOJ ZNÁMY - ONI TOTIŽ NEMAJÚ Z TEJTO KOZMETIKY ŽIADEN PROFIT /nie ako z biodermy, eucerin, ....atď/

smieska

Ja amm tiez zmiesanu plet ale aj troska citlivu.Zatial sa mi osvedcili znacky:Loreal,Ryor,Lirene,Avene a Alverde.