Chcem sa Zabiť!

Príspevok v téme: Chcem sa Zabiť!
Beáta!

Mám 16, a chcem umrieť, stáke na to myslím, Bola som aj na psychiatrii kvoli tomu velmi dlho od februara do mája, ale neak mi to nepomohlo :( niekolko krát som sa oto pokusila ale po každé ma zachránili :( Neviem čo mám robit, mám aj lieky ale neužívam ích.Aj tak mi nepomáhali, tak načo ích budem brat?Radšej si ích šetrím aby ten další pokus bol 100%tní.Síce už mám neskutočne vela liekov že to by ma už aj zabilo, ale ja chcem mat radšej istotu.Sama neviem či sa stoho chcem dostat alebo to radšej spravit.:( ak má niekto neaku radu bola by som vdačná.

Súvisiaci obsah

leylaaa147

Ahojte, mam 20 rokov a uz minimalne tri roky trpim depresiou. Nic mi nepomaha. Lieky mi ako keby absolutne nezaberali ( vyskusala som ich uz nespocetne mnozstvo). Najhorsie na tom celom je, ze aj teraz pocitujem depresiu a uzkost, ako keby som sa chcela vymanit z tela, prepichnut si srdce a pritom vsetko je v mojom osobnom zivote super. Mam super frajera, kamaratov, chodim po diskotekach, uspesne studujem. V podstate mi nic nechyba, no aj napriek tomu sa neviem tychto pocitov zbavit. Nemam sa o tom ani s kym porozpravat, rodicov tym nechcem moc trapit, kamarati tiez nemusia vediet vsetko...preistotu. Niekedy uz uvazujem, ci je nie je lepsie pre mna aj pre okolie s tym vsetkym skoncovat. Chcem sa oslobodit, chcem byt anjel:(
Budem rada, ak ma niekto z vas kontaktuje na chantalqa@gmail.com

Athea

Ja tu tiež hladam odpovede na moje absurdné otazky.
Nuž teda: Mám 38r,zabúdam mená a blbo to vyznie ale strácam sa.Mám niekam v mieste bydliska nasmerované a nedojdem tam-lebo sa precitnem za max.30min niekde inde,síce nedaleko ale zas mi vypadne ako mam pokračovať-kade sa pohnúť a kde to vlastne som? následne volam kamaratku-vysvetlujem kde som a ovšem plačem lebo neviem ako-kedy som sa tam dostala.Dezorientácia,apatia voči všetkému čo sa okolo mna deje,depresie mávam ako každy z nás.Mam nepotvrdenu cukrovku,až o 50% zhoršeny zrak a to všetko sa zomlelo za 2-3mesiace.Mávam samovražedné myšlienky ale predchadzaju tomu horeuvedené zvláštne stavy...ako dalej?

Threesha66

MJP- Najprv sa ukludni ty a ked chces tak nabuduce komentuj s kludom a ked sa ti nieco nepaci tak nekomentuj vobec alebo tu ani byt nemusis, nikto neni na teba zvedavy.
A ty moja mila, ked sa chces strasne zabit a ani psychiatria ti nepomoze tak mi ti o nic viac nepomozeme, a chces len lutost tak chod nech ta polutuje rodina. Si mlada a nemas pravo a podla mna ani najmensi dovod sa zabijat.

tak

Drahá Beátka,

to, čo prežívaš, je strata bezpečia, obrovský kolaps, chaos a viac než to, to že nevieš, či chceš si pomôcť, je úplne v normále, potrebuješ pomoc, ....neviem aké máš rodinné zázemie, pretože máš blokáciu, ale neviem odkiaľ, .... potrebuješ odborníka, lekár, jednoznačne, rozhovory, zmenu, obrovskú zmenu, takú, čo Ti prerazí tento blok, hovor so mnou, napíš viac, prosííííím, ...

proserpina

aj ja si myslím, že Galadriel má pravdu, niečo na tom určite bude, dokazujú to výpovede ludí, čo prežili klinickú smrť, aj štúdie známych psychiatrov. Dostala som sa raz ku knihe od Doreen Virtue - Liečenie s anjelmi, bolo to tam všetko pekne opísané, mám prečítané viacej kníh od nej, čo ma len utvrdzuje v názore, že tu nie sme prvý ani poslednýkrát.
Pre mňa to ale príliš povzbudzujúce poznanie nie je, tiež sa chcem zabiť a ked si predstavím že po čase sa znova narodím, nie som práve najťastnejšia. Viem, že existujú ľudia, čo majú väčšie problémy a žijú, snažia sa bojovať, ale ja som proste zbabelá. Anii vlastne neviem načo píšem tento koment...A tí ktorí si myslia, že samovrahovia sú sebeckí, sa sakramentsky mýlia. Veď neviete ako dlho sa ten dotyčný trápil a bojoval sám so sebou, tak nesúďte keď neviete!

Na druhom sv

Ja sa zabiť chcem tiež. Mám mať súrodenca a som psychycky narušená. Ale je to riadna hlúposť čo takže, ty si život váž ja si už totiž nemám aký...

To je hlúposť čo Beátka teraz ti to ako vyznelo hm???
PS: Zabiť sa naozaj nechcem a zo správy nič není pravda okrem toho súrodenca.

IRISS

Mojka draha Beatka tak tuto temu som sama breberala zo sebou ked mi zomrel moj drahy syn 23.12 to je datum ze? a este ta rana ktora sa nikdy nezahoji ale mam este syna musim zit a postarat sa o neho ale trvalo mi to 1 rok ked som si to povedala a potom zase rana matka mi zomrela a zase 29.12 vianoce, som na liekoch ktore mi pomahaju zit uzivaj lieky prosim trva to dlhsie nez zaberu

Galadriel

beskyd ... Ak človek na sebe duchovne pracuje nadobudne rôzne schopnosti , ktoré má v podstate každý človek , lenže také ťa v škole neučia :). Neviem čo bude s jej dušou , len viem čo sa s ňou stane ak spácha samovraždu.A vymenoval som niektoré zákonitosti , ktoré proste v tejto sfére platia -teda ako napr. karma . Keby vidíš svoje a iných minulé životy,pamätáš si na veci predtým ako si sem tento život prišiel, tak by si tak nepísal.