Chcem sa Zabiť!

Príspevok v téme: Chcem sa Zabiť!
Beáta!

Mám 16, a chcem umrieť, stáke na to myslím, Bola som aj na psychiatrii kvoli tomu velmi dlho od februara do mája, ale neak mi to nepomohlo :( niekolko krát som sa oto pokusila ale po každé ma zachránili :( Neviem čo mám robit, mám aj lieky ale neužívam ích.Aj tak mi nepomáhali, tak načo ích budem brat?Radšej si ích šetrím aby ten další pokus bol 100%tní.Síce už mám neskutočne vela liekov že to by ma už aj zabilo, ale ja chcem mat radšej istotu.Sama neviem či sa stoho chcem dostat alebo to radšej spravit.:( ak má niekto neaku radu bola by som vdačná.

Súvisiaci obsah

Beáta!

Dakujeem tím čo mi dávali dobré rady, ale vidím že su ludia ktorý to nepochopia,Mám sa zabit?mne to dva krát netreba hovorit.OK Vidím že život nemá zmysel. Usiko máš asi pravdu mám sa zabiť. Fakt to bude asi len lepšie.Ták aspon sa svami takto rozlúčim, a dakujeem Vám za dobré rady a za ochotu, mooooc si to vážim Dakujeeem aspon tím.Nemá to cenu :((( Ešte raz dakujem, ale už to nemá cenu :(( majte sa krásne...

rena23

Beatka, kvoli tomuto Ta na psychiatriu nezatvoria, to by s Tebou muselo byt ovela horsie! A psychiatricke to urcite povedz, aby Ti mohla pomoct!!!

janka24

Beata nikto si o tebe nemyslí,že si blazon.V 16nastke možno ma vela ludi také stavy,pretože hlada svoju cestu,nejaký smer v živote a ked to skomplikuju nejake veci alebo skutočnosti ako napriklad u teba tak je to zle a znašaš to tažšie...podla mna ma každý stavy ,ked sa cíti uplne super a zase na druhý den zle a nevie sa akoby nájst...vela sily ti prajem

Beáta!

Viem že niektorí si myslia že som blázon lebo si chcem zobrat život ale naozaj niesom,len ma chytaju také uskosti a deepresie, je to strašne zlí pocit naozaj velmi zlí. a niekedy mám aj dobré nalady viem sa zabavit v pohodee ale niekedy uplní opak, myslím len na to zlé.Myslíte že by som to mala povedat svojej psychiatričke???
Ale bojím sa že ma daju na psychiatriu a ja v žiadnom prípade na psychiatriu nechcem íst.Vidržala by som v nemocnici na psychiatrii ale nie na dlho dobom liečení v DPL na víchode, bo tam je to strašné.Strašne sa bojím ako to bude.

bella12

Beáta,

súhlasím s renou23, nevzdávaj sa. Začni brať lieky a tie čo máš v zásobe odnes do lekárne, aby Ťa nepokúšali. Samovražda je útekom z boja, je to nie životu, nádeji, láske. A láska Ťa určite čaká.