Crevne bakterie v posve

Príspevok v téme: Crevne bakterie v posve
MalaBakteria

Ahojte, mam mensi problem. Minule som bola na vyter. Prisli vysledky. Vraj mam v posve crevne bakterie. Inak, mojej gynekologicke volala mama, vraj mi este neda antibiotika a ze je to sposobene nepravidelnou stravou, tym, ze malo jem zeleninu a ovocie. No a kedze to do mna mama huci, tak sa mi zda, ze si to len vymyslela. Nevedeli by ste mi poradit ako sa tam tie bakterie dostali a co by som mala robit? Lebo na kontrolu mam ist az o 2 mesiace (lekarka si mysli, ze to prestane, lenze pochybujem, ked to neprestalo takmer rok, ekd som stravu mala viac-menej pravidelnu) . Dakujem pekne:)

m.m.

chcem sa spyťať, ako sa dajú odstrániť črevné baktérie z pošvy ??? Je nutná nejaká antibiotická liečba ? Konktrétne aká ? Aké lieky ?Doktorka ma vždy preliči len pošvovými tabletkami na Candidu ....
Chvíľu je pokoj, ale potom sa opať problémy s výtokmi vrátia a z kultivácie je jasné, že mám črevné baktérie opať...
Ako sa toho zbaviť ???
Dakujem.

draci_zub

Baktérie rastú tam kde na to majú vhodné podmienky. Imunitu človeka možno ľahko potlačiť jedom, ťažšie zlou výživou a najťažšie takzvanými infekciami.

usiko

mala bakteria,

super, drzim palce.....potom, ked doberies, tiez chod na gyndu ma kontrolny vyter, ci to zabralo uplne. je to bezna rax a poistovna to lekarke preplati, tekze keby odmietla, tak je to len jej lenivost....

MalaBakteria

ZIADEN SEX!!! Mam 16 a na sex mam este cas, aspon myslim...

usiko: uz mam tabletky, mam ich uzivat 10 dni, 2x denne...tak dufam, ze to bude OK:)...este zajtra idem za lekarkou, lebo sa idem dat ockovat tak sa jej opytam este na tu stravu, lebo v tom mam slabe informacie

lujzika

poviem vám takto ... ja mám tiež s týmto skúsenosť, bola som na obyčajnej gyn.priehladke a lekárka mi urobila rôzne výtery, či náhodou niečo nemám.. som si pomyslela, čo asi... o týžden či kolko mi volala, nech prídem k nej, že niečo našli.. a mala som tiež ževraj črevne bakterie v pošve?! čože?? sa ma pýtala, či mávam análny sex. nikdy v živote! nechutné, nehygienické. aha..no a ako sa mi to tam potom mohlo dostať, že? jediný spôsob, čo napadlo lekárku bolo, že i čoby malý kúsok, prepáčte za nechutnosť, mojej stolice, čo zostal na tangáčoch/v tom čase som iné nenosila-ja hlupaňa/ sa dostal do pošvy! nie, že by som sa neutierala poriadne, pane bože to nie :D ale bakterie sú svine a to bolo v lete, ked sa všetko ešte tak zaparuje.. no hnusné.. našťastie som zmúdrela a tangáče nosím len v "nutných"prípadoch:)

AdamKrt

MalaBakteria:

viem si predstavit, ako sa tam mohli dostat. Napr. striedanie analneho a vaginalneho sexu, bez vymeny kondomu.

Alebo oralom s malou pomocou jazyka, ktory zabludil aj chtiac-nechtiac nizsie...

draci_zub

Žartujem. Ak nemá zdravotné problémy, tak nech to nerieši. A to aby jedla viac zeleniny a ovocia je dobrý nápad.