Moji rodičia ma ničia

Príspevok v téme: Moji rodičia ma ničia
crazy_babenQa

Mno takže moji rodičia pripadaju na prvý pohľad že su celkom normalný..ale tak to nieje!! Oni su na mna strašne tvrdý,stále na mna kričia,nepustia ma ani do obchodu samú a proste uplne že nič mi nedovolia,,a ked aj na Pokecy alebo na Skype si píšem s jedným chlapom hned tam pridu a kukaju mi na správy :-( a ked im to nechcem ukázať hned začnu že mám frajera (čo nie je prawda) a potom na mna len kvoli tomu celý den kričia...kvoli takým sprostostiam :-( áá ja viem že ma chcu chrániť pred zlom ale kks fakt je to už hrozné čo oni robia...a ked sa aj ich spýtam že prečo ma napr..nepustite vonku trošku a povedia mi len toľko že "lebo sme tvoji rodičia" ale ved to ani nie je riešenie čo oni robia...proste nechápem ich a už mám 14 rokov takže potrebujem mať aspon trošku sukromia ..a moja otázka znie:
-akým spôsobom by som mola predsvedčiť svojich rodičov že už niesom ako malé decko?
-ako to mám robiť aby mi aspoň trošku verily?

jajka001_

# Budte ohľaduplný, nepoužívajte sarkazmy, ktoré si návštevnici môžu zle vyložiť. Vyvarujte sa urážania, provokovania alebo napádania iných osôb na fóre, bez ohľadu na to, čo si o danej osobe myslite.
# Nezapájate sa do hádok. Ak vás alebo niekto niekoho uráža, oznámte to prosím administrátorom. Administrátori urobia adekvátne opatrenia proti danému jednotlivcovi.

A už kašlite na to.

alusinka

Dievcata.. mali by ste si zalozit novu temu, pod nazvom: "Podme sa urazat" ... a riesit si to tam...

tot vsjo z mojej strany

Zelam peknu noc ;)

lioness_01

bibuška, láska moja najkrajšia, a čo je také hrozne trápne na "večierka o 21" ? :D to mi povedz, lebo to vieš asi iba ty...

hej, herečkovala som... a čakala som na teba, kedy mi to tu okomentuješ... nevedela som sa dočkať, myslela som, že ma už asi porazí, ale predsa si sa objavila :)

bibba

a urazky typu "dalsie otrasne sproste rozmaznane decko"... boze ty si strasne nesympaticka baba aj s tymi trapnymi vyrazmi "vecierka o 21" ...

lioness_01

BJ, to som sa ti snažila naznačiť, aké je to sprosté, niekoho takto odhadovať...vidíš... trápne to vyznelo, že? tak isto ako tvoje posudzovanie mňa...:)

BJ

Lioness, ja som ti nikdy nepisal, kolko lasky si dostala od rodicov, o tom si pisala len ty. Ja som len spomenul, kolko mas v sebe lasky teraz.
A aj ty mas narok na Nobelovku, kedze vies ze som z bohatej rodiny, a topim sa v peniazoch. Ako si to uhadla do certa, to je tak vidiet? Nepojdeme si po tu Nobelovku spolocne?