Vďaka frajerovi mám NULOVÉ SEBAVEDOMIE

Príspevok v téme: Vďaka frajerovi mám NULOVÉ SEBAVEDOMIE
becky912

Takže celé sa to začalo tak, že môj frajer stále sa rozplyval nad jedným divcatom. Ono sa to zo začiatku dalo - som si povedala že no dobre a nejako som to prekusla, ale po čase ju začal spomínať pri každej príležitosti, asi najhoršie na tom bolo že raz ju spomenul 5 minut po... sexe - so mnou.. začal rozprávať akú má dobrú postavu a take keci, mna sa to nesmierne dotklo citila som sa v tom momente ako kus špinavej handry, nedokazala som pochopit ako moze byt niekto tak strasne sprosty, preboha, dokazali by ste hovorit o niekom 5 MINUT PO SEXE S FRAJERKOU????ja by som to nedokazala, po iných ani nekukám ja mám oči len pre tohoto somara - a pri tom som si az velmi dobre vedoma toho ze nieje jediny chlap na svete - ale to rpredsa nieje dovod aby som sa rozplyvala nad druhými chlapmi, bolo to už dávno ale aj tak mam chut zabit aj ju aj jeho a nasledne seba. niekedy na to nedokazem prestat mysliet a vadi mi ked ju stretneme a sme spolu alebo mi vadi ked frajer ide niekam a nahodou ju stretne a ja tam niesom. niekedy z toho az šaliem - nedavam to však najavo, no vnutri to vo mne vrie, sme spolu rok a tri mes., uz som mu povedala ze ak mi este raz o nej nieco povie tak sa s nim rozidem, od vtedy prestal, ja neviem co robit... velmi sa ma to dotklo, uplne mi to zdrvilo cele moje sebavedomie, mam 22 a chcem mať seriozny vztah, niesom si ista ci by som chcela mat po svojom boku niekoho kto mi bude stale rozpravat o nejakych flandrach, - aj ked vlastne toto bol jediny pripad ale aj tak nedokazem na to niekedy prestat mysliet, poradte mi prosim vas.......

becky912

lioness vďaka ti za radu,, ja som asi važne sprosta a možno toto bude znieť ako kliše ale ja ho važne lubim, aj ked mi s tým čo povedal velmi ublizil (mozno si povies zeje to trapne, ale mne sa kvoli tymto jeho recickam vratila porucha prijmu potravy, co som nic nejedla lebo som si myslela ze sa mu nepacim a ze chce radsej ju/ on o nej uz nevravi, už dlho to len tie prve mesiace (asi tri/ potom sa aj sám priznal ž urobil chybu ze to vazne bolo od neho sproste, ked sa ma neustale vypytoval ze preco znovu nejem [on vedel ze som pred tym PPP mala/ , a ked som mun to raz povedala tak mu to asi doslo,,,ale aj tak saliem z toho,

lioness_01

no drahá, to sa ti čudujem, že si toto vydržala takú dobu, keby sa mne frajer rozplýval nad dajakou druhou, tak ho nakopem do prdele a idem v ústrety slobode bez takéhoto partnera... pouvažuj nad tým, či toto je ten s ktorým chceš stráviť svoj život a ak nie - treba radikálne riešenie... držím palce