predsudky - skulka

Príspevok v téme: predsudky - skulka
rasp-berry

preco maju ludia predsudky voci skulavym ludom? ja mam tuto chorobu a je to neznesitelne pohlady inych ludi, je to normalne citit, nejaky odpor od nich..nemam ani ziadnych priatelov (a ano, myslim, ze je to prave preto, ze skulim!), lebo som ina ako ostatni. velmi ma to zranuje, lebo som stale sama. mam 22 rokov, chalana som este nemala a neverim, ze ani budem niekedy mat. ved kto by taku chcel..

alusinka

pero :) kludne chod, aspon naberies trosku sebavedomia. Ako sa hovori: "Kto nema rad sam seba, toho nemaju radi ani ostatni."

Smutne, ale je to tak. ;) Tak hlavu hore, kasli na tych hlupacikov co sa ti posmievaju, a uzivaj si ;)

pero454

rasp berry_neskul pocuvam doma aj ja minimalne 1x-2x dnne....:( a v poslednej dobe kedze niekedy doma nenosievam okuliare uz aj za to sa zacinam hanbit... kamaratky mam ale take ze som im dobra len vtedy ked niesu s nimi ich naj kamosky... akonahle pridu som neviditelna... najviac ma ponizuje ( lebo mam velmi pekne dve naj kamosky babenky-a ja im to neberiem som rada ze take su ale ked niekde sme spolu vsetky tri ponukaju im DVOM odvoz pozyvaju do cukrarne piskaju za nimi pozeraju kecaju s nimi a ked baby povedia ze ale my sme tu tri-akoze aj so mnou,tak to uz nam sa pacite Len vy dve... vies keby to uz povedali potichu ale nahlas a mne rovno dobrezenie do ucha...boze.... no a ked chcem ist za doktorom tak je to len same zrak sa vyvija do 18tich pockaj... super tak do 18tich mam cakat? a dovtedy zostanem taka utiahnuta min.sebavedomia s pocitom ze som skareda... a potom sa budem ako spravat ked minulost buduje buducnost? zostanem zo mna zatrpknuta harpya ktora bude nervozna nestasna a nasrata na kazdeho i na cely svet...alusinka to by som mala asi chodit s vyplazenim jazykom pernamentne.. :))

alusinka

Vacsina slepych ludi, tiez skuli... len aby ste vedeli ;)

Mne sa napriklad strasne kazia zuby. Aj vpredu (nie rezaky) mi chybaju 3, a stejne sa na ludi usmievam. Tiez vidim, ze sa na mna pozeraju pohladom "ha, to je strasne".

Moja mama mi vzdy hovorila: "Ak sa niekto na teba pozera s odporom, vyplaz mu jazyk" .. a veru, neraz som to urobila ;)

Poznam vela ludi, co krivaju, co zle pocuju, alebo nepocuju vobec, co su slepi, na voziku a neviem co este. A ziju, a su stastni. A tiez sa im ludia posmievaju. Ludia co nemaju srdce na spravnom mieste. A vacsina z nich si aj napriek tomu so svojho handicapu robi este aj srandu ;)

slobodnaa

Nemám predsudky a necítim ani odpor, skôr je to nepríjemné pri rozhovore- pozerať sa do očí. Myslím, že si ten odpor iba nahováraš a nemáš priateľov práve preto. viac ako okoliu to vadí tebe.

rasp-berry

pero, presne ako keby som to ja pisala..keby aj ten frajer nebol, ale chcela by som mat aspon 1 kamosa/kamosku, ktoremu by som mohla na 100% verit, kto by mi nedaval najavo, ze som nieco menej, nejaka skulava chudera alebo co.
vies mne sa v detstve aj posmievali, aj rodicia mi hovorili ze neskul apodobne, ako keby som ja zato mohla.
okrem toho som z maleho mesta a najst si len tak kamosov je dost problem.
ach jaj tak casto si hovorim, preco prave ja..preco sa slepym, hluchym, beznohym neposmievaju a skulavym ano..

pero454

rasp-berry -ulne ta chapem... ja skulim od malicka na operacii som bola ale aj tak vidno ze skulim pritom nosim okuliare... aj ja stale pocuvam: kam sa to pozeras? na mna sa pozeraj!hrozny pocit ked ti ludia do oci nevedia pozriet.. bludia po mne potom nevedia co maju povedat a uhybaju pohladdom.. na fotkach?katastrofa... pre vsetkych som z tych fotiek zapisana ako skulka!hambim sa pozerat sa ludom do oci... sak ako by to zase dopadlo...este tiez nemam chlana... su baby ktore si mozu vyberat.. a ja? chcem len aby ma mal niekto rad... teraz sa tristo ludi ozve: bud rada ze vidis...kolko je ludi co nemoze vidiet?? ale preco by som mala byt rada za to ze vidim ked ostatni ludia to ani neriesia..preco si nemozem zafnukat ako normaln baba ach baby vyhodila sa mi vyrazka a pri kazdej fotografii sa usmiat a povvedat jeej... nie ja musim s hambou povedat vymaz to nekukam sa dobre... preco sa nedokazem pozriet ani len do objektivu?? ale nie ked toto zacnem doma riesit tak sa nemám furt len lutovat...:( super

0vecka

2 rasp-berry tak pred piatimi rokmi som sa aj ja citil neisto ... ono ide o to ze mozno predtym sa ti posmievali a teraz je to taka zotrvacnost skratka ked si viac uzavreta neusmejes sa hovoris tichsie tak to zle vplyva na ostatnych a preto sa ta strania...

wonderbra

mozno by si mala zajst k psychologovi, myslim to dobre. on by ta naucil mat sa rada. vies, ide o to, ako posobis na ludi. treba sa usmievat

jajka001_

chapem ta, ved kolko ludi sa citi neistych a nemaju tvoj problem...hoci kazdy mame ten svoj...tomu ver:)ale aj tak, musis nabrat odvahu a ist do tych vztahov, aj riskovat ze to nevyjde, takto riskujeme vsetci. urcite natrafis na spravnych, normalnych ludi :)