silikony,nie bezna velkost

Príspevok v téme: silikony,nie bezna velkost
bonka1

ahojte vospolok:)mam 22 a rozhodla som sa pre silikony,nie je to chvilkove uz o tom uvazujem 4 roky.
lenze citala som si prispevky silikone prsia ale po dlhsom citani som nenatrafila ani na jednu kocku ktora by si nechala zaviest 600 ml a viac.
Ja som vysoka 180 cm a mam 65 kil. Schudla som 17 kil a z cisla 3 mam teraz slabunke dvojky:(
mam dost siroky hrudnik aj chrbat tak myslim ze do mna by sa tych 600 voslo v pohode.pod prsiami mam 79cm.Co myslite vy skusenejsie?je ti vobec nejaka zena co ma v sebe viac ako 500-ky?

bonka1

lililitrik
aha a ako sa to stalo teda?nie je ona moc chuducka?jedna moja znama je tiez vysoka ale chudsia a ma 550ml a krasne jej to vynika a vyzeraju celkom prirodzene....neviem nechcem aby sa mi stratil pas:(

lililitrik:)

600ml moze ti sadnut na konzultacii sa dohodnes pokial mas siroky hrudnik ako pises si vysoka 180cm myslim ze aj hej ale pozor ..moja sestra si dala 500ml (nebola na opke na slovensku) a katastrofa (i ona je vysoka) tie prsia ked si nahodi nieco volnejsie a hlavne v zime ked sa nosia vetrovky vyzeraju ako ked "spustis plachtu cez zabradlie" :) ano jej to neukaze ziadny driek dokonca jej ludia co ju dlhsie nevideli vravia ako pribrala je moc smutna a uvazuje o zmenseni ja som bola tiez ale mam tak akurat a sestra ide znovu na opku (zmensit) stale mi tvrdi ze tie moje su super prirodzene dokonca ani doktor na zenskom si nevsimol ze mam silikony len mi poveda ze mam nadherne prsia tak ti radim pouvazuj za aj proti

bonka1

ja viem po lete planujem konzultacie kade tade ale myslim ze su tu dost skusene baby aby mi vedeli aspon trochu poradit.vies videla som vela fotiek bab co mali 400ml a proste sa to v nich stratilo a neboli spokojne a isli na reoperaciu a dali si vacsie tak neviem ci sa neda hned dat ten vacsi implantat...

isabella

a co tak poradit sa s plastickym chirurgom... ak to nie je take zvycajne, tak tu take mozno ani nenajdes, inak mne sa zda 600ml, strasne vela a je to aj tazke tym padom a prave ked si schudla, prilis velke prsia mozu vyzerat neprimerane a umelo, bez na nejaku dobru kliniku a porad sa s lekarom, a dobre zvaz, ze kolko, bo mne to pride vela...