detoxikácia ľanovými semienkami

Príspevok v téme: detoxikácia ľanovými semienkami
petrapetra

Ahojte...ma s tymto niekto skusenosti?? som citala, zevraj dobry sposob je pomlety lan (kavova lyzicka) zaliaty vodou a rano nalacno asi 15 min pred jedlom vypit... a to opakovat po dobu 2 tyzdnov... a zase niekde som citala, ze len v kombinacii s tvarohom, lebo lan moze byt skodlivy... a ze sa z neho uvonuje kyanid a ked sa konzumuje tak by sa ma kombinovat s diuretickymi cajmi a tak..hmm..mam chaoz...

watermelon

BJ:
hej vyuzivam zakon pritazlivosti, zehnam im a posielam lasku. Avsak casto sa este necham stiahnut situaciou, skratka reagujem naucene, zvykovo.
vies co, oni ani neutocia, skor su velmi ustarani, priam sa trapia, ze si ublizim a az to zasahuje do cit. vydierania ...pre mna je to taky paradox, ze ludia co maju znicene zdravie sa boja ze si ho ja znicim zdravou stravou. ale co sa stazovat, su super a ja ich milujem a to je hlavne.

BJ

Jasne, rozumiem Ti. Vola sa to nevedomost, je to stav mysli, ktora je vlastne prekryta nevedomostou, kedy vyhrava samotna mysel nad duchom. Respektive, duch este nema dost energie, aby jej vzdoroval. Samozrejme, mysel je ako pocitac, da sa zavirit nespravnymi nazormi. V takom pripade je najlepsie co mozes robit, posielat im lasku a priat im, nech to co najskor pochopia. A to najma v case, ked "utocia". Vtedy ju najviac potrebuju.

Ja osobne povazujem stranku www.zdravi-az.cz za lepsie urobenu nez vitarian, teda co sa tyka informacii pre verejnost.

watermelon

no seriozne som uz parkrat chcela pripnut link na vitarian. cz a odstranili ho - a pritom to nie su len uplne fanaticke clanky, su tam clanky pre vsetkych co hladaju zdravie a nenachadzaju ho u lekarov

watermelon

no teda BJ, zacinam ta mat rada. ty sa nezdas.
mas pravdu s tou rodinou, ani ti moji zo mna nemozu, nastastie zijem od nich strasne daleko. i ked ich velmi milujem ale to ako sa spravaju, ked som doma a stravujem sa vitariansky uz raz sposobilo, ze som sa domov ani netesila. pritom zjavne vidia ze sa mam lepsie ako pred tym, ze mi mnoho problemov zmizlo, 1 vec sa este lieci, ale aj tak mi podsuvaju masko. Pritom sami su tak velmi chori, po operaciach... aj by chceli nieco zmenit, ale nemaju silu, volu, pozitok z jedla je pre nich dolezitejsi ako zdravie.... je mi ich luto. ale neuvedomuju si, ze ked trpia a idu na operaciu, ja trpim s nimi, bojim sa o nich... najlepsie je ze stale hladaju nejake zazracne lieky, neuvedomuju si ze nic co je chemia nepomoze dolhodobo, moze to prekryt priznaky, ale to je vsetko...
vitarianstvo sa da, ak sa chce. a treba si otom precitat, nerobit to len tak, to moze viest k problemom, a zaroven kazdy mame rozum, treba ho pouzivat a niekedy aj niektorym surovym guru nedoverovat.

BJ

Aj to je cesta, omega-3 kysliny sa postupne zrovnaju vdaka tomu, ze sa obnovi funkcia criev. Ale, to moze trvat cele roky a nie kazdy je schopny na vitarianstvo prejst tak lahko. Presnejsie povedane, skoro nikto. Preto je podla mna rozumnejsie omega-3 kyseliny dorovnavat uz v casoch, ked sa clovek stravuje "klasicky", teda na tepelne upravovanej strave.
Takisto plati jeden zlaty zakon, a to, ze psychika zavazi viac ako strava. Ked sa niekto pokusa prejst na surovu stravu, a rodina mu kvoli tomu zacne robit peklo zo zivota, nepozoze si, naopak, casto si uskodi. Preto je tolko vitarianov podvyzivenych a chorych, aj ked o sebe tvrdia, aki zdravi su.

Ja som inak zastanca surovej stravy, jednoznacne je to sposob stravovania, ktory vedie k najvacsiemu zdraviu, ale k najvacsiemu zdraviu uz nemusi viest prechod.
S cenzurou na vitarianske stranky som prekvapeny, a len to znaci o tom, ze pravda je ako vzdy dobre utajovana pre vyssie zaujmy financne.

watermelon

aha trvalo mi kym som to pochopila tato stranka nepodporuje vitarianstvo. skoda na tom linku boli vseobecne rady k detoxikacii. teda velmi objektivna je tato stranka a ze je o zdravi, hahaha cenzura

watermelon

pokial ja viem, tuky spomaluju detoxikaciu. tu najdes nejake clanky www.vitarian.cz

myslim ze ak nie si zavazne chora, dopraj si 1 - 2 dnovy post a potom skratka sa zacni stravovat zdravo.