tip na dovolenku

draci_zub

Zber húb kdekoľvek v lesoch je tiež dobrá zábava. Hlavne keď hľadáš partnera ktorý sa stratil hulákaním :-)

draci_zub

Vodná nádrž Domaša www.domasa.sk, na severozápade je turistické centrum Valkov. Sú tam hotely od 7 eur/osoba alebo môžete ísť do stanového tábora Tíšava. Všade je wifi internet zadarmo, kamery a strážené políciou. Ak máte radi prírodnú romantiku tak odporúčam stredisko Eva na juhovýchode priehrady. V kempe zaplatíte asi 3 eur/noc. Je tam pitná voda a drevo na kúrenie zadarmo.

biopichh

podla toho co by ste chceli vidiet, navstivit...hrady, zamky, jazera, vodne nadrze, hory, jaskyne, muzea, ci chcete stravit na slovesnku alebo v okolitych statoch...ked vies co vas bavi staci si kliknut na google a nieco vyhladat podla svojich predstav. ja som tak naplanovala tyzdennu dovolenku zahrnula som do nej kupele, hrady, byvanie aj v hoteloch aj v campe, muzea, rozne mesta co mame po ceste a vsade nieco co je na meste vynimocne tak navstivime. tiez nemame velky rozpocet na dovolenku no je vela moznosti..