Ako pribrat?

hnevková:-)

Ahojte:-))Aj aj ja by som chcela pribrať ako vačšina.Od kedy som začala rásť,tak som bola na B12,to mi však nepomohlo..:-(a bolo to otrávne každý den nemocnica.Potom príšla škola puberta a všetký ,,postihnuté dievčatá sa mi vysmievali a šikanovali ma..(chvála bohu skončili horšie ako ja a nemožu sa z obezity ani pohnut a každý sa im smeje).Tak ma to trápilo ostali mi aj jazvy na psychike, menejcenost a tak.No s nastupom na Sš to bolo ešte tažké,ale spoznala som miliony ludí na intráku,ktorý ma poznali takú aká som a brali ma v pohode:-)Sem tam bola sranda aj ja som si urobila srandu zo seba:-DDTeraz viem,že nik nieje doknnali.Teraz som vsadila na iné prednosti,ktoré zvýraznujem samozrejme mierne som aj pribrala,mám menej pohybu,ale mierne..:-(No jedno viem je jedno aký sme podstatné je ako sa berieme.Ak sa berieme taký aký sme,tak nás okolie berie tiež tak a komu sa nepáči ososbne poviem,nech sa na mna nepozerá:-DDUrčite by bolo príjemnejši pribrat aspon na 50kg, pretože mám výšku 167,45kg a mám 20 rokov je málo,ale ja mám zase dost,,žensku!postavu a to boky a prsia,akuráta mám chude extremne ruky, nohy.To sa mi nepáči.Ale ak to správne skombinujete dobrým oblečením,vyzdvihnete svoje prednosti budete strašne milý k ludom bude to fajn..aj ked furt sa najdu dementi,tých treba fuckovat.Proste hlavne bude sa zmierit so svojím osudom ,niekedy je tažké zmenit,ale možno časom to pojde.Aj teraz mam sem tam kompex z toho ako vyzerám,ale lepšie ako by som sa nevedla ani pohnut a furt sa potit ako obezný ludia..samozrejme ich lutujem maju to tažke..myslím,že tažšie,teraz beriem pivovarske kvasnice,pomáhajú dobre na plet a dodávaju kopec vitamínu ako aj vitámín B12,takže tým nič netrstím 200ks stojí 50kč v Čechách neviem jak na SR.Radím ludom aby sa viac tešili a aby sa brali ako origínal nik nieje dokaonali,ale ja mám kopec neocenitelných kamarátov,ktorý su ,malý, tlustý, škaredý,ale dala by som za nich život,lebo su fajn:-)))Takže sa netrapte pre negatov, tý budu vždy:-)

simka111

Navsteva by urcite nepomohla,ja vela jem aj kolacov,pecica sladkosti a nic..... mam pocit ze vsetko co jem tak vyfučí..
a vzdy ked jem tak mam velke brucho a ne zeby to islo rovnomerne na celu postavu

[zruseny12]

skuste B-KOMPLEX FORTE/da sa kupit v lekarni/
/ak ani B-KOMPLEX nepomoze,treba vyhladat lekara,ci ste po zdr.stranke v poriadku/

joziii

este k zufalej16 pocuj ak tie komplexy mas casto,NEPRIBERIES!!! naozaj musis sa toho zbavit ja viem ze sa to lahko hovori ale musis inak nepriberies...ja ked som mal 14 som chodil neskoro spat neucil som sa do skoly a pred hodinami som sa chcel naucit ucivo ale to sa proste nedalo a potom som bol nervozny a stresoval som,menej som jedol lebo zaludok sa mi stale viac a viac stahoval(jedol som proste stale menej a menej koli tomu stresu nemal som nervy na pokoji a ked sa mi ako tak upokojili tak bol vecer a ja som mal za cely den ranajky jeden rozok ledva dojedeny,na obed polievku a to o tretej a na veceru jogurt malo malo toho bolo velmi) takze takychto veci sa musis zbavit ziadne fecebookovanie po nociach :D ale o 10 do postele aspon tych 9 hodin minimalne naozaj musis nejaky cas vydrzak kym na to nabehnes a pouzi moju taktiku priberania ak budes naozaj dostatocne spat vyvarovat sa stresu,komplexom tak za prve 2 mesiace mozes pribrat aj 10kg(zalezi od toho kedy sa tych komplexov zbavis ale aj do toho mesiaca to budes mat ako tak za sebou za mesiac s mojou metodou priberies urcite najmenej 5 kg) dufam ze som pomohol tak vela stastia :)

joziii

zufala je mi to luto naozaj viem co to je mal som podobne problemy ://// ale ako sa hovori nie je vsetko zlato co sa blisti a tak je to aj s jedenim neznamena ze ked budete pchat do seba jedlo tak priberiete do je blbost ako ze ked si vypucis vyrasku a nalejes vodu po holeni ze ti zmine cez noc blbost jak traky....naozaj ta moja technika pomaha na zaciatku jes ako normalny clovek no nejes veci ako normalny clovek a v tom je to kuzlo to jedlo ta do slova a do pismena nakopne a nie len teba ale aj tvoj organizmus a budes stale hladnejsi a hladnejsi....uz nieviem kto ale niekto dal koment na styl pockaj kym budes hladny a napchaj do seba tolko kolko vojde....NIE NIE NIE!!!!! jednoducha cesta k obezite takto sa stravuju americania na tanajky kafe s orieskami potom nic nic kym nie su hladni na obed 5hamburgerov(neide o hamburgeri ale o to mnozstvo a hlavne ze to pride z nicoho nic) a potom az na veceru nieco znova mastne,nezdrave...nie nie nie takto nie budete mat problemy s obezitou takto naozaj nie prosim vas nie....skuste tu moju taktiku naozaj pomaha a ak nepomoze tak neviem musite sa poradit s doktorom asi alebo co...PS: pohyb pomaha nenormalne takze nemusite zas chodit do posilky staci ked si zabehate urobite par kklikov pred spanim...medzi naozaj dobre jedla a k priberaniu vhodne je ryza s tuniakom a kukuricou skuste je to zdrave a chutne(postup uvarite ryzu hodite tuniaka s kukuricou a mate :))pred spanim si dajte tiez 2 pohare mlieka :)

simka111

no ja tiez chcem pribrat mam 166 cm a 50 kg takze by som chcela pribrat..jem vela a tiez nechapem ako do seba vsetko dam jak minule 5 krajcov chleba s bryndzou... :D ale aj ine....... nemam ziadne parazity ale chyba bude v tom ze sa vela hybem ja nemozem byt v pokoji ale furt daco robim... :D ale zacala som brat cierny zazrak, a chcem aj drozdie jest a mozno aj dajake cviky aby som nemala take chude ruky

zúfalá16

ahojte...mám 16 rokov,161cm a len 42kíl...je to straaaašne málo,od kedy chodím na strednú mám dosť veľké komplexy...prsia žiadne,ani zadok...vadí mi to :(...ale ja jem,všetci mi hovoria kam to do seba všetko napchám,ani ja neviem...ale chcem pribraaať!!