Potenie-flaky pod pazuchami

Príspevok v téme: Potenie-flaky pod pazuchami
beata122

Prislo leto, velke tepla a mna trapi jeden problem. Velmi sa potim. Vyskusala som mnoho antiperspirantov,deodorantov no ziadny mi nezabrani flakom pod pazuchami. Je to nesympaticke ked zdvihnem ruku alebo tak a pod pazuchami mam obrovsky flak. Existuje vobec nieco co by mi zabranilo tymto neprijemnym flakom? Aky antiperspirant pouzivate vy a pomaha Vam?

mary-anne

marcela, na toto sme sa nepýtali :DD teda zakladatelka temy..
som presne čakala, kedy sa niekto s týmto ozve ....

marcela33

Ahojte. Ja sa tiez potim dlho som nevedela co mam s tim robit. Kupila som si v lekarni driclor, zabral ale ma strasne stipalo pod pazuchami tak som ho prestala brat. Neskor som sa k nemu znova chcela vratit a uz mi ani nezabral. Tak som zacala surfovat po nete a studovat nejaky clanky. No a trosku na zamislenie: preco si mislite ze driclor sa pouziva len obcas a nie kazdy den? a cim viacej ho pouzivate tak menej a menej? lebo tam asi musi byt ine svinstvo... teraz ked sa na to spatne pozeram bola som riadne hlupa a tvrdohlava (mama ma odhovarala a je nie a nie) Pred 3 tizdnami som vsak nasla DEO FEMME od deo-kozmetika.sk a TERRA BERGAMOTE a sa mi moc pacia. Ved co potit sa budem stale ale aspon nepachnem. Mam 4 rocnu dcerku a ked bude starsia urcite jej vitlciem z hlavy vsetok ten chemicky bordel.

lioness_01

tvoja dcéra je práve na vstupe do puberty nie len psychicky ale aj fyzicky a je úplne normálne, že sa začala vo zvýšenej potiť... pre ňu nie je Driclor vhodný, treba len skúšať deodoranty a antiperspiranty, ktorý jej bude vyhovovať... za vyskúšanie určite stojí Adidas Action3 s ružovým vrchnáčikom, alebo modrým vrchnáčikom - oba sú super... a potom tiež Garnier Minerals - Invisible Clear - tiež v pohode...

beata122

Dakujem za odpovede a este by som sa chcela spytat, ze ci by driclor mohla pouzivat aj moja 12-rocna dcera,ktora sa tiez velmi poti.Je tento pripravok vhodny aj pre deti?