Kofein a nikotin = dieta?

andrea789

tak po prvé: po šiestich dňoch predsa nemôžeš očakávať žiedne obrovské zázraky
po druhé: za tvoj doterajší úbytok z vájy mohla možno práve káva, pretože káva z tela odvodňuje - ale vodu a nie kilogramy ;)

vevericka

na kavy by som to nezvalovala..
skor to fajcenie..aj ked sa vravi, ze ked clovek prestane fajcit, tak priberie..ale priberie z dovodu, ze nahrazda fajcenie jedlom..nikotin je vazokonstriktor...teda zuzuje cievy..spomaluje prietok na periferii a tym pravdepodobne aj v tukovych oblastiach..cim horsie prekvenie tym horsie odburavanie..
ale inak 6 dni je naozaj kratko na vysledky..

levanderka

hej po kave sa cika, preto sa ma pit potom ten pohar vody. ale citala som v jednom casopise sa volalo, nejak zdravie ale nie to volne predajne ale cisto pre medikov, ze kava aj zadrziava vodu.neviem aky system v tom bol ale nieco tam take pisali.

no neviem zakladatelovi blizsie pomoct.sama som vo faze chudnutia a pijem kavu a chudnem aj tak. ale ja pijem tak raz max 2x denne.

TrainingBoy

levanderka, si si ista? kedze kava skor odvodnuje. Pokial viem tak vodu udrziavaju sacharidy a sol. Pokial prve dni vela vahy nestratil, to znamena ze ani vela vody nestratil, ale ako som uz spominal na zaciatku diskusie, spomalil sa mu metabolizmus. Nemoze ocakavat ze ked nebude jest tak automaticky aj schudne z tuku.

TrainingBoy

alusinka ja do nej nerypem, ja s nou diskutujem, ale nepaci sa mi ked ludia hovoria len ciastocnu pravdu, no ako sa hovori, kazda minca ma dve strany.

levanderka

este k tomu petovi, zeee no 6 dni je fakt malo. a vacsinou sa prve dni len odvodnuje a kedzze si kavickar tak kava vodu zadrziiava tak mozno prave preto nie su ziadne vysledky. ja by som prestala fajcit :)

alusinka

jaaaj ved uz do nej tolko nerypte. Holka ma svoj nazor, a zrejme jej vyhovuje takto zit. A mne to nepride tak, zeby niekoho krvopotne presviedcala nech prestane jest maso a podobne veci. Len to odporucila.
Ale budis.. vasa vec :)

Zelam pekny vecer ;) ci z maskom alebo bez neho

vevericka

trainigboy suhlas

vseobecne..nemyslim, ze som ta, ktora reagovala prudko;)
pre watermelon..toto bolo prvykrat, co som ja na teba reagovala tak neviem preco si na mna isla hned, ako keby som ti zjedla misku jahod..