Nervozita a podráždenosť

mnamka257

tvoja nervozita mozno vyplyva z toho, ze si prestal fajcit a pit alkohol, lebo to ta upokojovala, v stresujucich situaciach. v kazdom pripade s tym ale znpvu nezacni.Ja ti radim, aby si zacal chodit na jogu. je to upokojujuce a naucis sa ovladat svoju nervozitu. drzim palce.

Well

Onn- No ak by si vnimal vsetko pozitivne......preco by mal byt taky problem aky opisujes??
Vsetko je len psychika.......kazdy vnem,pocit,tuzba,premyslanie ........
Je to len v hlave.Ak si clovek v hlave nespravi poriadok.......vsetko stoji za velke prd.

Onn

No kazdopadne Well vdaka za rady , mozo keby EXISTOVALA nejaka latka na upokojenie , ktora neznici cloveka ako alkohol

oNN

neverim ,zeby mi dokazala pomoct , nemaa ako , mozno to ze ma vypocuje a chce sa porozpravat ,ale to mozem aj s dobrym clovekom

Well

Onn-To ako sa zachovala je fakt blbe............
Ja som asi podobny pripad ako ty........tiez som ich mal vsetkych na haku az kym ma tam ,,nasilu" nedostal bracho. Bol som na tabletkach a .......
co ti budem hovorit.
Mne ale vazne pomohlo sedenie a nasledne sprava od psychologa ktoru som dal psychiatrovi a potom sa dalo riesit.Dnes som v uplnom poriadku.

Onn

Well prisiel som ku psychologicke a ona sa ma opytala...Co ta trapi ? A ja som povedal ze nic , potom som spravil nejake testy a siel domov , povedala ze sa ozve a si dohodneme dalsie stretnutie a sa neozvala , lae to je jedno nema mi co púonuknut