Nervozita a podráždenosť

lost

Alebo sa 3-5x zhlboka nadychni, ked uz dojdes k bodu vysokej nerzvozity/hadky, alebo cokolvek, kyslik prekrvy mozog a mozno budu lepsie podmienky na rozmyslanie :)

lost

Kup si ten boxovaci vak, ak uz budes nervozny vyuzi to vo svoj prospech :D

Ale ta silna vola je dobra vec, pocase by si ju mal nadobudnut.. len na to treba kopu nervov..

A co ta najviac/najlahsie rozhneva?

A gratulujem za ten rok a pol a 9 mesiacov, je to pekne, hlavne len tak dalej :)

Onn

Mam viacej veci co ma dost trapia , mozno mam aj depresiu , no ale ja si nemyslim ,ze som chory , ten moj smutok ,respektive prazdnota je uplne prirodzena , zivotnym okolnostiam .

Onn

dakujem za odpoved,isabella no kym som uzival cigarety a pivo pravidelne kazdy den ,tak som bol viacmenej kludny ...mam pocit ako keby sa mi narusila rovnovaha , vdaka zavislosti :(

isabella

to je dost o zvyku, od fajcenia si bol zavisly a predpokladam, ze do istej miery aj od alkoholu, asi ta sklamem, ale nic ine ako silna vola na to nie je a aj tak sa s tym mozno budes este dlho potykat...
neviem ako je to s alkoholom (pocula som, ze tam je to so zavislostou horsie), ale fajcit som prestala aj ja, aj ked som teda fajcila kratko, nejake 3 mesiace... ale po nejakych 4 mesiacoch som si na cigaretu uz ani nespomenula, drzim palce, bude to tazke, ale dufam, ze to zvladnes