Predlzovanie vlasov-Mikroringy alebo pasiky?

Príspevok v téme: Predlzovanie vlasov-Mikroringy alebo pasiky?
ayvi

Ahojte
chcela by som sa spytat ci ma nejaka z vas skusenosti s tymito metodami?
Mam velmi riedke vlasy, preto si ich chcem dat aj zahustit a chcem nejaku setrnu metodu.
Nestalo sa vam ze by vam vlastne vlasy vypadali po nadpojeni mikrokruzkami?
A keby som chcela predlzit pasikmi, daju sa urobit aj zo šitých vlasov?
Hladam co najlacnejsie vlasy ak poznate nejake dobre stranky kde sa daju zohnat tak piste.
Dakujem.

mys_iacik

Ahoj scatenata citala som tvoj prispevok a tiez by som ta chcela poprosit o radu kde kupit vlasky a taktiez ako sa citis s paskami ako je to s umyvanimm kupanim v mori napr cesanim compom a spanim.. ci to vidno, ci sa neodliepa..
Dakujem velmi pekne

Luucciiaa

Ahoj scatenata nemohla by si aj mne zohnat vlasy na tych pasikoch?..lebo ja ich surne hladam a vsade ich maju drahe..tak ci by som ta mohla pekne poprosit :)..Vdaka :)

ayvi

scatenata: to vazne? no ja co som na nete pozerala tie vlasy na paske tak najlacnejsie som nasla 100 g za 95 € a mikroringy za 50€, ale racsej by som tie pasky.
Ak by si mi to vedela zohnat cez tu tvoju znamu za taku dobru cenu bola by som velmi vdacna.

scatenata

Ahoj. . .Sama mam riedke vlasy, mala som mikroringy, ale nevyhovovali mi, bolo to vidno a straaasne to tlecilo, skus radsej vlasy na paske, tie mam teraz ja a som velmi spokojna, robil mi to priatel. objednavala som to cez kamaratku a cely balik co na vetkych sr strankach stal 90 a viac eur som zohnala za 60. . .Ak by si chcela daj vediet. . .papa Peta

ayvi

Dakujem.
Mam vlasy dlhe po prsia a tmavohnede, az take do cierna. Ide mi skor o zahustenie ale chcela by som mat zároven aj trochu dlhsie ked uz to budem mat na hlave.
A neviete nahodou ako je to s tými šitými vlasmi? Dajú sa z nich spravit vlasy na pásky?

adoree

Mikrokruzky su dost viditelne a rozhodne by som ich neodporucala na jemne riedke vlasy. AK su prilis riedke, tak je treba zvazit, ci je vobec vhodne ich predlzovat. To by mal posudit odbornik, teda clovek, ktory vlasy predlzuje.
Pasiky su ok, len s tym si cop dohora neuceses, ak ano, tak to bude vidno, najma pri jemnych a redsich vlasoch.
Ak zhanas lacne vlasy a sama mas jemne, bude to dost vidno, pretoze lacne vlasy su vasinou azijskeho povodu, a ak mas nebodaj svetle vlasy, tak aj v nie moc dobrej kvalite, nakolko boli zosvetlovane z ciernej alebo tmavohnedej farby a tiez nie zrovna najsetrnejsim sposobom.
Takze odporucam pasiky alebo kvalifikovane urobena keratinova metoda s kvalitnym keratinom a rozhodne vlasy europske, v idealnom pripade panenske, kotry s i v pripade potreby das prefarbit. V opacnom pripade riskujes minimalne to, ze predlzenie bude velmi vidno a okrem toho vlasy mozu mat zlu kvalitu, s cim sa stretavam dost casto.

Prajem pekny den,

Karin

P.S: v ziadnom pripade neodporucam clip in ak mas jemne riedke vlasy. Aspon nie na dlhodobe pouzivanie

ayvi

ano ale ja by som chcela na trvalo,aby som si ich nemusela stale nasadzat a zas davat dolu a taktiez sa bojim ze by mi to spadlo, ale velmi dakujem za radu, porozmyslam o tom

bibi1234

ayvi-odporucam clip in-su to vlasy šite, na konci su tzv. pukacky. je to najsetrnejsie k vlasom... sestrina kamaratka mala vlasy na kruzkoch, ale dala si ich po 2tyzdnoch dole, lebo mala riedke vlasy a ked nosila copy, bolo jej to strasne vidno, mala to stastie, ze jej ich vykupili naspat...