Moj zivot ma nebavi

Príspevok v téme: Moj zivot ma nebavi
e-mily-y

Moj zivot ma nebavi ... Mam stale taky tupy pocit ze vsetci okolo mna sa maju lepsie, su vo vsetkom istejsi a lepsi .
Vsetko sa to zacalo pred dva a pol rokom ..... Spoznala som jedneho chalana.. Bol proste super..... vsetko klapalo a stretavali sme sa. Potom vsak nasi-teda hlavne mama zacala mat reci ...No proste nic co by mi robilo dobre, a nemohla som ho ani nikdy doviest domov. Vedela som , ze takto to nema sancu ist dalej , ze tomu cloveku len a len ublizujem ..a tak som ho opustila. No prave vtedy som mu najviac ublizila.... Chvilu som bola v pohode mysliela som si ze takto to malo byt ale potom to zacalo byt cim dalej tym horsie. Chalan si nasiel babu , prestal sma kontaktovat . Mam ho na FB aj na pokeci a obcas mu len tak napisem ...... Niekedy napisal aj on mne, ale v poslednej dobe uz spolu tamer vobec nekomunikujeme aj ked z nas zostali kamarati.... Mne vsak ten clovek tak SIALENE chyba..... ZA 12 mesiacov nepresla hodina aby som si nanho nepomyslela...... Mozno je to uz az chore ja neviem . vycitam si ze som sa vtedy tak zbabelo vzdala lasky... ze som mala bojovat , ze by to mozno vyslo ... Nikdy ale skutocne nikdy pred nim , ani po nom som nestretla chalana ktory by bol lepsi. Od vtedy boli uz pokusy o novy vztah lenze to bolo ...... NIC. Posledny pokus sa skoncil tak , ze som si konecne myslela ze toto je fajn , ale ..Zistila som ze ten chalan uz ma male dieta aj ked spolu neziju. Uplne ma to sklamalo .Mam takmer 20 rokov tak kedy mam prezivat tu skutocnu lasku ked nie teraz ?? KEDY potom ?? :// Uz ma to nebavi ..... Normalneho chalana si asi nikdy naozaj nenajdem .Aj ked nie ze by o mna nebol zaujem .... . Mne na chalanovi vadi napr. aj taka vec ked neovlada gramatiku . mam urcite naroky a co ?? Nechcem nieco povrchne .... Chcem nieco krasne, skutocne. Chcem aby vsetko bolo tak ako pred tym ...... Ten clovek zostal v mojom srdci , v mojej hlave.. Nedokazem! ho odtial dostat . Miestami mam pocit ze z toho naozaj zosaliem ....... Toto leto je zvlastne . Nemam ani brigadu -na poslednu chvilu sa zrusila, nemam ziadny plany-dovolenka, chata ,festival....... Vsade ked sa ide ide sa v parikoch .. Citim sa tak ddivne sama......

Mato88888

Neboj nie si sama. So mnou sa rozisla byvala po 4 rokoch. Uz sme spolu zili ona ma opustila. Znasam to tazko este aj teraz po polroku. Mam 24 VS vzdelanie super pracu a aj tak som taky sprosty ze vsetko utapam v chlaste. Citim sa vo vnutry prazdny ako plechovka :// Keby nemam sestru a kamaratov tak neviem neviem. Rozdiel je asi v tom, ze ty ho stale lubis a ja tu moju nenavidim. Drz sa

Mato2345

Neboj nie si sama. So mnou sa rozisla byvala po 4 rokoch. Uz sme spolu zili ona ma opustila. Znasam to tazko este aj teraz po polroku. Mam 24 VS vzdelanie super pracu a aj tak som taky sprosty ze vsetko utapam v chlaste. Citim sa vo vnutry prazdny ako plechovka :// Keby nemam sestru a kamaratov tak neviem neviem. Rozdiel je asi v tom, ze ty ho stale lubis a ja tu moju nenavidim. Drz sa

Mato2345

Neboj nie si sama. So mnou sa rozisla byvala po 4 rokoch. Uz sme spolu zili ona ma opustila. Znasam to tazko este aj teraz po polroku. Mam 24 VS vzdelanie super pracu a aj tak som taky sprosty ze vsetko utapam v chlaste. Citim sa vo vnutry prazdny ako plechovka :// Keby nemam sestru a kamaratov tak neviem neviem. Rozdiel je asi v tom, ze ty ho stale lubis a ja tu moju nenavidim. Drz sa

Fernando

A co ta teda stve? ze si sama alebo ze nie si s nim? Nie je to take tazke, ono je vzdy tazke zacat, pri vela veciach je tazke zacat, lebo si ani nevies predstavit ako budes pokracovat, co robit. Ale proste zacni a ono to pojde. Ak mas privela volneho casu tak si najdi nieco. Nerozmyslaj tolko co budes robit ale proste to rob. Ak niekoho hladas tak sa nesnaz aby to bol pan dokonaly. A prestan veci idealizovat.

e-mily-y

fernando asi mas pravdu .... Ale ked je to take tazke. Take tazke opat najst niekoho kto by za to naozaj stál..

Fernando

Podla mna za ten cas co si ho nevidela si si ho stihla nehorazne zidealizovat. Tak to holt byva, ale ak by ste boli spolu, po case by si zistila ze si to predtym naozaj prehanala. Mozno je fajn, ale poradis si aj bez neho. Musis sa zacat venovat normalnym veciam, nemysliet na to co bolo a casom sa uvidi. Skus sa popripade zoznamit s niekym novym, nemusite spolu hned chodit, ale novy ludia ti mozu priniest novy vietor.

slobodnaa

Základ je nikdy sa neporovnávať s okolím, vždy sa nájde niekto krajší, múdrejší, bohatší :-) Porovnávanie nikam nevedie, skôr sa snaž pracovať sama na sebe.