Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zrychlenie cestovneho pasu

Príspevok v téme: Zrychlenie cestovneho pasu
sammara

mam problem o tyzden mam vycestovat do usa, treba mi vybavit ambasadu, a vela inych veci ku ktorym treba pas...ten som si dala spravit pred 2tyzdnami, povedali mi, ze to tak 2 tyzdne potrva, kedze mi to vychadzalo pristala som na to. no ale dnes uz som nevydrzala a zavolala tam,povedali mi ze moja ziadost sa este ani nestihla dostat do databazy, v BA...dnes navyse niesu ani strankove dni a ja neviem ci mam zajtra skocit na pasove a dat si to zrychlit co je to mozne, mate s tym niekto skusenosti? som znechutena z tohoto systemu, clovek len plati a plati a vybavuje vsetky mozne papiere a potvrdenia aby mu vsetko sedelo ale ked uz ja daco potrebujem tak nic...chory stat

sammara

ok bola som tam, vyplatila a piatok rano si mam prist po pas, ale ze mi zostane aj ten co som si dala spravit pred mesiacom takze budem mat dva co uz

ele

takze oprava, je to do 48 hodin a spravny poplatok je 132 euro, sorry. Ale urcite to nebude trvat dlhsie, kedze prave za to si platis.. Ja som si to tiez musela tento rok pred dovolenkou vybavit, kedze som tam mala dievcenske meno a pred casom som sa vydavala. Skoda penazi, co uz..

sammara

ele vdaka takze ak tam zajtra pojdem a vyplatim to zrychlenie, vystavia mi ho do piatku? Lebo uz aj to ma napadlo, ze tu je mozne aj to ze pre nich bude zrychlenie trvat 1 tyzden...ked mesiac su pre nich 2 tyzdne..

ele

Oni maju zakonnu lehotu 1 mesiac, to ti nepovedali? Teraz je to najhorsie obdobie na vybavovanie pasu, kedze je sezona, v zime by si ho mala za tyzden. Neostava ti nic ine len si vyplnit ziadost o urgentne vystavenie pasu (musis tam ist osobne), potrebujes k tomu 150 eurovy kolok, to si este ale over, mozno je to 130. Pas Ti potom vystavia do 24 hodin.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.