mam pocit ze pre priatela nie som dost atraktivna

rozumiem ti

AdamKrt: a si si isty, ze tvoja partnerka to vnima a vidi rovnako? ze to dokazujes skutkami? alebo to tak vidis a vnimas, myslis si iba ty... mne odpovedat nemusis. zodpovedaj si to sam.

existuju totiz dve alternativy, preco od teba potrebuje uistovat o tvojej laske: bud nema dostatok sebavedomia, alebo ti to neveri. vyber si.

ele

to Adam: ja som netvrdila ze ludia trtkaju vsade kam im oko doleti, si to riadne poprekrucal, alebo si prilis jednoduchy, aby si pochopil o com som nizsie pisala ;)

AdamKrt

Nechap to zle, ale zeny a muzi zmyslaju o laske rozdielne. Ked muz povie, ze zenu miluje, tak ju miluje a bastafidlimotyka.

Lenze existuje typ, ked zena chce to od muza pocut stale a stale a stale... Je to mile, ale po case to zacne byt otravne, pretoze si muz povie. Neveri mi ? Preco sa stale potrebuje uistovat ? Nedoveruje mi ? Pochybuje o mne ? Cloveka to proste nastve....

Ja hovorim casto priatelke, ze ju milujem. Aj ona mne. Lenze neni dolezite, co clovek hovori, mysli atd, ale ake robi skutky. Ja to dokazujem priatelke aj skutkami a ona si mysli, ze z jej strany to staci iba hovorit... Ale kazdu chvilu by sa rada uistovala ako ju velmi milujem...

Riesis jednoducho somariny. Myslis si, ze partner si Ta bude viac vazit, ked si nevazis sama seba ? Kto chce zmenit svet, okolie, musi najskor zmenit seba. Ak Ty zacnes presviedcat partnera o svojich chybach, on Ti to zacne vyhovarat. Ale ked uz ich budes opakovat 1000 a 1 raz, postupom aj tomu uveri, alebo mu to pojde strasne na nervy.

Existuje pre to jeden slovensky ludovy vyraz - bez urazky..... Vola sa to "SRAT SI DO VLASTNEHO HNIEZDA".... Vystihuje to vsetko, podstatu... :)

INSOMNIA

doubledog

no on to ako rozchod neberie.. a ako vidim bojuje o to aby sme boli spolu tak neviem ako bude dalej ale viem ze nechcem o neho prist.. a nikdy mi nedal najavo ze mu s tymto leziem na nervy

doubledog

dobre si urobila, ze si sa s nim rozisla, len by si mu kazila zivot.

najprv sa daj dokopy ty sama a az potom si s niekym zacinaj vztah.

elizabet1111

nie chyb..aj ja mam vela chyb..kazdy ich ma...myslim si,ze priatel nie je tvoj problem..ale to ze nie si spokojna sama so sebou...skus zistit co on ma na tebe rad,spytaj sa ho,preco ta miluje,co sa mu na tebe paci...a tym zacnes o sebe uplne inak rozmyslat,skus s apozriet jeho ocami,urcite je vela veci,ktore na sebe mas rada :)a priatel to vie...netrap sa tym,ze ine su krajsie,pretoze to je tvoj vkus,ale kazdy ma iny vkus..a to ze priatel ti hovoril,ze sa mu pacia na zenach veci,ktore nemas,ani ja nemam vsetky vlastnosti,ktore sa pacia mojmu priatelovi,takisto ani on nema vsetko,co s apaci mne...lebo to by uz bola dokonalost a tu nikto z nas nema

INSOMNIA

AdamKrt

bohuzial, namam sebavedomie na rozdavanie..mozno mas pravdu teda je to tak.. ale zas nemyslis ze dvaja si maju vyznavat lasku stale?? stale maju dat partnerovi na vedomie ze homiluju..