Krvave vytoky

paula 55

ale ten tehotensky test sa ma robit az ked ti meska menstruacia, ono sa to hned neda zistit, pretoze ak zena je tehotna tak zacne tusim neaky hormon vylucovat z tela a ten hormon sa netvori hned. tak musis cakat kym ti ma prist menstruacia

watermelon

chod do obchodu ci lekarne (neviem kde sa to predava) a precitaj si na teste za ako dlho po sexe ti to ukaze. tam tu musi byt napisane
a uz naozaj sexuj s rozumom,
niekedy su partneri sebecki a nechcu kondom, pricom to je ovela setrnejsie k telu ako sa napchavat HA ktora je sama chemia a moze vela zleho narobit v zene, prehadzat jej hormonalny system. ja som z kazdej HA zvracavala a byvalo mi strasne zle, mavala som strasne migreny od bolesti som plakala, len co som ju vysadila, vsetko odislo
tak povedz partnerovi, ze ak mu na tebe zalezi (co neviem v takom mladom veku) nech si da kondom, nie je to nic strasne

kajka118

ale tak vies myslis se ten sex dako uskodil etras s tou tbletkou vsak som ho mala po tyzdni a vies ako...bojim sa ze nieco s toho mohlo byt..

kajka118

ok diki ja len mam strach teras uz fakt nejdem riskovat neoplati sa to .. iba som mam stavy teras.. uff a test mi ukaze teras ci som alebo niesom tehotna ?? co myslis

paula55

no sex bez ochrany naozaj vadi, uz by si radsej nemala bez ochrany sa s priatelom milovat, otehotniet mozes hocikedy, no z tej tabletky to mozes mat, ale aj nemusi,ja som z tej tabletky po krvacanie (take slabsie spinenie) mala, a menstruaciu som mala za mesiac 2 krat, ale kazdy sme iny, naozaj to netreba brat na lahku vahu, lebo nikdy nevies ...