Krvave vytoky

usiko

ty kokso.....tak mali sme pohlavny styk s ochranou aj bez...ty si uplne chora? tak zozeries tabletku po a este mas styk bez ochrany....ako prepac, to mas v hlave vakuum alebo co? Tak zaujimave, sexovat by chcel kazdy, ale zodpovednost niest nie.....deti nevzdelane.......sak si si mala dat vypisat antiku alevbo nakupit kondomov, co tu teraz vypisujes? sorry, ale fakt ma to vytocilo......a ked mas ninternet tak si veci vygoogluj.....vsetko je na nete, aj 100krat.....

bublik

tak ti to poviem, tehotna byt nemusis, ale na to ze sa " do teba nevystriekal " by som sa v buducnosti nespoliehala, u mna to zlyhalo :-) ovulacia je medzi dvoma menstruaciami ked sa ti uvolni z vajecnika vajicko.

kajka118

aka ovulacia...ale tehotna byt nemusim byt vsak nie...lebo tak to ti poviem..bola som u lekara ziedla som tabletku po... isla som k nemu spravil vysetrenia a povedal ze tam nevidi nic..mali sme odvtedy pohlavny styk s ochranou aj bez..ale s tym vedomim..ze sa nevystriekal do mna..a zrazu toto??

bublik

niekedy je sfarbenym vytokom sprevadzala ovulacia, moze to byt infekcia, tie su v lete caste... no ak si bola u lekara povedal ze si v poriadku tak hadam si v poriadku.