Krvave vytoky

lioness_01

drahá kajka, poradené ti bolo a napísala som ti na to svoj názor aj ja, len to by si si musela asi prečítať aby si to vedela... a pokiaľ ma oči neklamú jednu tému tu už takéhoto razenia máš... volá sa že krvavé výtoky a je v sekcii ženské problémy...

frajerka som tu nie ja, pretože ja viem ako sexovať, viem ako sa chrániť ak nechce otehotnieť, viem čo je ovulácia, viem ako funguje moje telo a viem aj to, že kebyže ostanem tehotná tak nespanikárim, pretože za svoje činy človek musí vedieť niesť zodpovednosť, čo tebe chýba - zodpovednosť...

kajka118

ty si tu velka frajerka... boha ale ked niekto potrebuje radu tak tu na neho davas take veci nie aby si poradila ak neradis tak radsej nepis..mam dost ..a len aby si vedela nezakladala som vela tm..lenze zmyzli..sa to presunulo do inej temy..a tak som pridala novu temu

eliška

kajka118, zname na to len toľko, že si zrejme dosť nezodpovedná osoba. A okrem toho tá "tabletka po" dokáže fajne rozhádzať celý cyklus, tak to sa zrejme stalo aj tebe...

lioness_01

kajka, no nesorrým... sa sto krát dokola pýtaš to isté, si hlúpe nezodpovedné decko,s a nauč čo to o svojom tele, o sexe a o zodpovednosti, ktorú sexuálny život prináša .... a potom sa tu môžeš urážať za to, že si dakomu na smiech...

macka26

znamena to ze si uplne nezodpovedna krava

ides k lekarovi ci si tehotna. nepovies ze si si dala tabletku po. a krvacas. no asi v dosledku tej tabletky. medzi tym mas opat nechraneny sex. tak si opat raz kup tabletku a zer to jak cukriky...

si precitaj pribalovy letak co to je za svinstvo