Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Orientalna epilacia

pipa 79

necuvajme,
dakujem za odpoved, ja som skusala vosk aj strojcek, bol to super efekt, bolest mi nejako nevadila jedine, co mi vadilo ze mi potom chlpky zararastali a mala som nepekne vyrazky, ale ako citam v predchadzajucom tvojom prispevku tak pises, ze s tymto je to v pohode, takze asi urcite vyskusam....-)

nečuvajme

pipa 79
vieš čo, počítajúc s epiláciou celého tela, trikrát jedno to balenie za dvacku. chlpy majú mať pol centimetra (4 az 5 mm) ale ak su jemne (napriklad ak si si ruky nikdy neholila a mas na nich aj kratsie chlpky, no jemne, zoberie to, takisto fuziky si s tym robia, zoberie, co sa tyka mojho brucha - jemnucky chlpok cca 2mm a absolutne docista) ale zasa potom, ked uz ides dalsi raz holit, ok, na jednu stranu blbe, ze treba nechat chlpy narast tolko, ale na druhu, aspon teda mne, vyrastaju take blondave, cintlave, ze ak sa nepozries na svoje nohy ty sama s tym, ze daco hladas, alebo niekto iny specialne za ucelom hladania chlpov a hodnotenia tvojej epilacie, tak mas v pohodke aj v sukni mozes ist po meste a tak (zasa na rande by som neriskovala) ale partner v pohode prezije. v podstate to je aj moj ciel do buducna - ok, chlpy mozu byt, ale par a kratuckych, jemnuckych. napriklad na stehnach mam uz teraz take,az si vravim - pekne!

Taleeesha

Rada by som sa spýtala, ako sa vlastne táto orientálna epilácia používa, ako často a v akej dlžke musia byť chĺpky narastené, aby bola táto epilácia vobec možná. ?

pipa 79

necuvajme,
ja by som sa ta rada spytala, kolko ti vydrzi jedno balenie, resp. na kolko pouziti to je, som pozerala na tej ich stranke tusim to stoji okolo 20 EUR. Inak ak by to bolo ucinne bolo by to fajn, ja mam problem, ze mi chlpky po depilacii strojcekom zarastaju a je to neesteticke a aj bolestive. Vopred dakujem za odpoved.

necuvajme

v salone som si to nikdy nedala urobit, objednala som si hmotu z nefretete.sk a mam pocit, ze je to zazrak - vzdy som mala chlpov vsade a kadejakych, ziletka nevydrzala ani den, vytrhavanie nechavalo otrasne kadejake pupaky/bodky/vyrazky/zarastanie a teraz mam pocit, akoby som vyskusala zazrak. treba povedat, ze som si (cca 6 rokov) chlpky epilovala, teda vytrhavala, ale az pouzitim (i po prvom raze!) orientalnej zmesy mam pocit, ze fakticky sa im uz nechce rast, svinkam hnusnym! myslim si teda, ze bez toho kruteho vytrhavania doteraz (ktore ale sa nezdalo byt take ucinne same o sebe) by tak radikalne uz po prvom raze orientalky nezredli. hovori sa, ze je orientalna epilacia taka ucinna ako laser (inac, nechapem vobec preco, velmi rada by som si precitala dokladne rozobratie tejto techniky - podla mna totiz vytrhava ovela fatalnejsie ako vosk napriklad) teda ja to mozem len propagovat - keby mi ju aspon predali lacnejsie potom :D:D
este na zaver - pouzivam to vsade, nohy, ruky, bikiny, zadok (zial, aj tam zarastam) a minule som sa odvazila aj na brucho. to som zvedava co, ci vobec a kedy a v akom stave porastie, ale zatial (uz dost dlho) to vyzera uzasne a aj na dotyk je to sen
niekoho odradza bolest inac, uznavam, vydrzim mnoho, no niektore partie chcu drievko do ust a alkohol do krvi, no zasa malo zien je takych, co maju tolko chlpov vsade ako ja, takze pravdepodobne tie miesta ani nebudu potrebovat riesit :)